Idealne brwi, co i jak..?

  • 2015-02-20, o 14:48
  • 81
  • 26 830
  • 43
  • 53

Idealne brwi, co i jak..?

Jak wygląda u Was dbanie o brwi? Macie jakieś sprawdzone sposoby bądź kosmetyki do ich podkreślania ? :) chętnie poznam triki pomagające utrzymanie brwi w idealnym stanie :) 

Re: Idealne brwi, co i jak..?

Brwi reguluję sama, jakiś czas temu stosowałam olejek rycynowy lub odżywkę z L'biotica, teraz nie używam nic jeśli chodzi o pielęgnację. Do podkreślania używam cienia do brwi z Golden Rose ewentualnie kredki do brwi Astor. Do utrwalania kształtu nie stosuję nic bo nie mam takiej potrzeby.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Idealne brwi, co i jak..?

O cieniu do brwi Golden Rose słyszałam dobre opinie. Póki co używałam czarnej kredki, mam ciemne brwi i zdecydowałam się na taki odcień. Jednak dawało mi to zbyt mocny efekt. Boje się, że inne odcienie np bardziej popielate nie będą wyglądały dobrze...

Re: Idealne brwi, co i jak..?

Też jestem posiadaczką ciemnych brwi i stosuje kredkę ciemnobrązową ale nie wpada ona w rudy jak to często bywa. Brązowy wydajemi się bardziej naturalny, ale brwi są ładnie podkreślone. Popielaty też powinien ładnie wyglądać, sprobuj popielatego cienia użytego na mokro i zobaczysz czy ci się podoba bez konieczności kupowania produktu typowo do brwi.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Idealne brwi, co i jak..?

Nie pomyślałam o tym, żeby wypróbować na zwykłych cieniach ;p dziś zrobię to na 100% ! dzięki za radę! ;)

Re: Idealne brwi, co i jak..?

Ja używam specjalnych cieni do brwi z inglota i jestem zadowolona. :) zastanawiam się jeszcze nad kredką...

Re: Idealne brwi, co i jak..?

Ja niestety mam problem z dobranie odpowiedniego koloru kredki do oczu. Znacie jakieś ciemno brązowe kredki w kolorze gorzkiej czekolady lub odrobinę jaśniejsze nie wypadające w rudości? Dobrym pomysł z tymi cieniami, koniecznie muszę wypróbować bo mam kilka brązowych cieni :))

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Idealne brwi, co i jak..?

Ja zaoptrzyłam się w cien do powiek Golden Rose i kredka poszła w odstawkę ;p cień daje bardziej neutralny efekt ;p przynajmniej mi się tak wydaje :) pewnie dużo zależy też od kredki bo w moim przypadku była to czarna..

Re: Idealne brwi, co i jak..?

Wypróbowałam sposób z cieniami i faktycznie wygląda to bardzo naturalnie :) ale mimo wszystko wolałabym wypróbować kredkę, wydaje mi się ze jest to szybszy sposób :))

Re: Idealne brwi, co i jak..?

KamiluŚkaa zobacz co ma Astor w swojej ofercie bo ja tam znalazłam kredkę może jakaś wpadnie ci w oko.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Idealne brwi, co i jak..?

Koniecznie musze się przyjrzeć ich ofercie, może cos znajdę :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: