bardzo jasny podkład

  • 2014-08-28, o 18:55
  • 77
  • 29 785
  • 30
  • 53

Re: bardzo jasny podkład

A czy któraś z Was słyszała o pudrze ryżowym? Podobno ślicznie rozjaśnia i nadaje się do bardzo jasnej cery, ale sama nigdy nie miałam okazji go wypróbować.  Ktos coś wie? 

Re: bardzo jasny podkład

A co myślicie o podkładziwe mineralnym?Jestem strasznym bladziuchem i niedawno zamówiłam próbke najjasniejszego podkladu Earthnicity, wypróbowałam i nie jest zbyt ciemny dla mojej cery. A przy tym fajnie kryje i stapia się ze skóra dajac naturalny efekt. Spróbuj od zamówienia próbki wtedy można sprawdzić :) 

Re: bardzo jasny podkład

Promyczek,  ja od lat stosuje tylko takie podkłady.  Też mam bardzo jasną cerę, skłonną do wyprysków i cięższe kosmetyki tylko pogarszały stan mojej cery. Z mineralnymi podkładami nie mam tych problemów, rzadko kiedy wyskoczy mi jakaś "niespodzianka". Więc zgadzam się z Tobą, fajnie kryje i nie ma co obawiać się o efekt maski

Re: bardzo jasny podkład

Trochę się spóźniłam ale byc może przyda się kolejnym osobom szukającym odpowiedzi na pytanie jak dobrać jasny podkład. Moja koleżanka ma bardzo jasna cerę i niestety zadne najjaśniejsze podkłady były ciągle zbyt ciemne. Chciałam jej jakoś pomoc i natrafiłam na biały podkład, który miesza się z innym kolorem aby uzyskać jaśniejszy. Taki sposób sprawdza się świetnie nie tylko jeśli szukacie bardzo jasnych podkładów ale również jeśli kupicie za ciemny podkład albo macie problem z dobraniem odpowiedniego koloru podkładu. Ja mam w zapasie taki biały podkład w razie czego .. :))

Re: bardzo jasny podkład

Fajna sprawa, czytałam też o tym białym podkładzie :) jednak zastanawiałam się nad tym jeśli np mamy podkład mocno kryjący a dołożymy do niego ten biały to już jego właściwości nie będą tak intensywne. Dobrze rozumiem czy na innej zasadzie to działa :p

Re: bardzo jasny podkład

U mnie działa to właśnie tak .. mam kilka podkładów, niektóre lekko matujące a inne mocniej. Przy tych mocniej kryjących lekko zmienia się konsystencja, jednak moja znajoma ma biały podkład innej firmy i jej biały podkład nie zmienia zbyt konsystencji podkładu :))

Re: bardzo jasny podkład

Jeśli chodzi o bardzo jasne podkłady i bez różowych tonów mogę wam od siebie polecić podkład L'oreal True Match N1, Catrice All Matt Plus 010 Light Beige i przypudrowanie pudrem ryżowym paese albo kryolan ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: bardzo jasny podkład

Catrice All Matt Plus 010 Light Beige będzie następnym jaki kupię :P tyle podkładów do zużycia a mi w głowie ciągle nowe ;p

Re: bardzo jasny podkład

Ja ciągle trzymam się przy fluidzie Under Twenty, gdyż najlepiej działa na moja mieszana cerę ale kusi mnie żeby wypróbować Catrice :))

Re: bardzo jasny podkład

Nigdy nie miałam fluidu Under Twenty.. jak się sprawdza? Kiedyś tylko miałam od nich krem ale nawet nie pamiętam jak działał ;p

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: