Jak się odchudzać zdrowo?

  • 2011-11-01, o 17:39
  • 219
  • 101 056
  • 121
  • 157

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Są owszem takie sytuacje. Wtedy polecam zdrowy rozsądek i ruch. Ale są tez takie przypadki, gdzie ktoś kupuje zapas suplementów na odchudzanie do tego modne buty do biegania i myśli że dwa treningi w m-cu zdziałają cuda. A to chyba nie tędy droga. Taka inwestycja jest słaba, lepiej te pieniądze przeznzaczyć na dietetyka.

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Oczywiście w takich przypadkach lepiej udać się do specjalisty niż wyrzucać pieniądze w błoto.

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Czy jest tutaj ktoś, kto korzystał z porad dietetyków albo przerobił miliony diet z miernymi efektami?

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

owszem, korzystałam z porad dietetyczki , odchudziłam się ok 18 kilo , ale w ciągu 1-2 lat i to była mozolna, systematyczna  praca (lżejsze odżywianie) połączona z systematycznym traceniem wagi i wzmacnianiem mięśni na ćwiczeniach conajmnij 2 x w tygodniu . Zadnej szczególnej diety nie stosowałam oprócz ograniczenia kalorii do 1000-1500

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

WoW!!! To ogromne osiągnięcie. Fajnie, że tak dłgo wytrwałaś, dzięki temu pewnie nie ma efektu jo-jo i udało Ci się trwale zmienić nawyki żywieniowe?

 

Ja próbuje wprowadzić nwoe zasady żywienia w domu. Stopniowo. Mój partner reaguje protestem i żywi się na mieści. Jemy tylko ja i 10mczna córka :)

 

W ramach lektury ciekawostek polecam również profil - https://www.facebook.com/Genosfera?fref=ts

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

owszem, korzystałam z porad dietetyczki , odchudziłam się ok 18 kilo , ale w ciągu 1-2 lat i to była mozolna, systematyczna  praca (lżejsze odżywianie) połączona z systematycznym traceniem wagi i wzmacnianiem mięśni na ćwiczeniach conajmnij 2 x w tygodniu . Zadnej szczególnej diety nie stosowałam oprócz ograniczenia kalorii do 1000-1500

2015-02-28 19:38:35 autor

 

I to jest chyba najlepsze rozwiązanie. Stosowanie diet czy jakichś tabletek jest niestety bez sensu... Zdrowe odżywianie oraz ruch to podstawa. Tylko wtedy można osiągnąć wymierne efekty.

Nasza strona: http://galeria-hajnowka.pl/

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Niestety czasami bywa tak, że nie każdy może pozwolić sobie (na przykład z powodu braku kasy) na wizyty u dietetyka, czy wypasiony karnet na siłownię z osobistym trenem.. co w takim przypadku? Nie ma się odchudzać? Dać sobie spokój bo nie może tego z nikim skonsultować..?

2015-02-19 15:57:16 autor AniaLadyMakeUp

 

Odchudzanie zawsze jest możliwe ! Wprawdzie będzie to od nas wymagało często żelaznej woli ale nie należy się załamywać. Przede wszystkim zrezygnuj z fast foodów oraz słodyczy. Nie są dobre. Pij dużo wody, wygospodaruj dziennie czas na spacer.

 

Polecam również sok z aloesu. Może nie te , które są w supermarketach ale profesjonalny sok z zawartością aloesu w 99%. Konkretnie Aloe Live Bio, który sama ostatnio zamawiałam przez internet ale widziałam,że można znaleźć równiez w aptekach. Ma bardzo dobry wpływ na organizm. Oczyszcza, poprawia przemianę materii, spalanie tłuszczów oraz trawienie. Świetnie wpływa również na skórę oraz włosy. Odchudzanie z nim jest znacznie prostsze ( poczytajcie sobie o jego właściwościach w sieci). 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Niestety czasami bywa tak, że nie każdy może pozwolić sobie (na przykład z powodu braku kasy) na wizyty u dietetyka, czy wypasiony karnet na siłownię z osobistym trenem.. co w takim przypadku? Nie ma się odchudzać? Dać sobie spokój bo nie może tego z nikim skonsultować..?

2015-02-19 15:57:16 autor AniaLadyMakeUp

 

Odchudzanie zawsze jest możliwe ! Wprawdzie będzie to od nas wymagało często żelaznej woli ale nie należy się załamywać. Przede wszystkim zrezygnuj z fast foodów oraz słodyczy. Nie są dobre. Pij dużo wody, wygospodaruj dziennie czas na spacer.

 

Polecam również sok z aloesu. Może nie te , które są w supermarketach ale profesjonalny sok z zawartością aloesu w 99%. Konkretnie Aloe Live Bio, który sama ostatnio zamawiałam przez internet ale widziałam,że można znaleźć równiez w aptekach. Ma bardzo dobry wpływ na organizm. Oczyszcza, poprawia przemianę materii, spalanie tłuszczów oraz trawienie. Świetnie wpływa również na skórę oraz włosy. Odchudzanie z nim jest znacznie prostsze ( poczytajcie sobie o jego właściwościach w sieci). 

2015-04-13 15:15:41 autor Lenarka

Też jestem tego zdania, dlatego uważam, że nie najważniejszy jest dietetyk czy osobisty trener, ale silna wola i cierpliwość.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Faktycznie, bez silnej woli i cierpliwości nawet dobry trener czy też dietetyk nie pomoże :)

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

to prawda, ja znów jestem niecierpliwa dlatego aby szybciej widzieć efekty biorę usunięto reklamę. Faktycznie po miesiącu zauważyłam, że spodnie są luźniejsze :) Podwoiło to moja motywację do odchudzania :) Teraz biorę już drugie opakowanie. Narazie zanotowałam -3,5kg. Jestem mega zadowolona bo to działa! 

Kali
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: