Pomysły na prezenty 'pod choinkę' 2014

  • 2014-11-03, o 12:08
  • 50
  • 14 758
  • 29
  • 42

Pomysły na prezenty 'pod choinkę' 2014

Macie już może jakieś ciekawe pomyły na prezenty świąteczne dla różnych grup wiekowych? Jak zwykle wolę o tym myśleć z wyprzedzeniem, żeby później na ostatnią chwilę nie biegać po sklepach ze łzami w oczach, że nie zdążę, albo kupować obojętnie co, żeby tylko się liczyło, że jest. Dla brata myślałam o jakichś perfumach w granicy cenowej do 100zł także jeżeli miałybyście jakieś propozycje to czekam:) Kompletnie nie mam pojęcia co kupić dziewczynie mojego brata. Może jakąś książkę, albo zestaw sól i kule do kąpieli? Co myślicie? Tylko, że z książką może być niewypał jeżeli już ją wcześniej czytała;/ I odwieczny problem co kupić mamie i tacie. Nie mogę ich zapytać bo usłyszę jak co roku \'Mi nic nie kupuj. Po co masz wydawać pieniądze... Kup coś sobie itd\' Nie mam też pomysłu na prezent dla chłopaka:/ Pomocy:))

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Pomysły na prezenty 'pod choinkę' 2014

niestety też mam podobny problem. Tzn. prezent dla faceta już mam (nie jestem z tego dumna ale jest to gra GTA V). Też mam brata i też myślałam o perfumach, ale jest wybredny i ciężko byłoby mi coś znaleźć za 100 zł. Myślę nad jakimś zimowym ciuchem do biegania - zaczął się w to bawić wiosną i praktycznie nie ma żadnych ciuchów, w których mógłby biegać zimą, a cały czas wychodzi. Myślałam, żeby kupić mu coś z wykorzystaniem zniżki usunięto reklamę

Re: Pomysły na prezenty 'pod choinkę' 2014

Temat już nieaktualny, ale w końcu prezenty kupuje się z różnych okazji;) Ja staram się kupować jakieś elektroniczne gadżety, które wiem, że na pewno się przydadzą. Tylko, niestety, czasami takie prezenty są dość kosztowne.

Re: Pomysły na prezenty 'pod choinkę' 2014

Ja zazwyczaj stawiam na jakiś ciuch albo perfum ;) jeśli chodzi o chłopaka bywa też tak, że podpowiada mi co aktualnie potrzebuje i staram się kupować coś praktycznego :)

Re: Pomysły na prezenty 'pod choinkę' 2014

kosmetyki (inlove) najlepiej takie z różnymi olejkami naturalnymi, np sole do kąpieli itp, usunięto reklamę , ja się zakochałam w malinowym maśle pod prysznic, osobiście nie widziałam go w żadnych drogeriach, więc pozostają sklepy internetowe :) jeśli chodzi o mnie, to taki zestaw kilku kosmetyków byłby idealny, chyba żadna kobieta nie pogardziłaby takim prezentem!

Pozdrawiam serdeczniehttp://urbanskidesign.pl/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pomysły na prezenty 'pod choinkę' 2014

Ja znów stawiam na kosmetyki i perfumy :) Raczej ciuchów nie kupuje bo nigdy nie trafiam z rozmiarem, jak już coś to ze znajomymi zbieramy się na jeden większy prezent.. bon na zakupy w danym sklepie, myślę że to też fajny pomysł :)

Re: Pomysły na prezenty 'pod choinkę' 2014

A tu zaraz kolejne święta i czas pomału szukać inspiracji na prezenty :)

Re: Pomysły na prezenty 'pod choinkę' 2014

ja również uważam że bony to fajna sprawa jesli ktoś do końca nie wie co kupić wtedy dana osoba kupi sobie to co będzie chciała ,ja z reguły raczej wiem co konkretna osoba chce więc kupuje przeważnie kosmetyki lub coś z pielęgnacji choć zdarzało mi się tez kupować coś z biżuterii. 

Re: Pomysły na prezenty 'pod choinkę' 2014

bardzo lubie dostawać prezenty

Re: Pomysły na prezenty 'pod choinkę' 2014

Ja zawsze kupuję kosmetyki, które wiem, że się sprawdzą u osoby obdarowywanej. Fajnym pomysłem jest też biżuteria, ale tutaj też trzeba orientować się w upodobaniach tych, dla którego kupujemy prezent. Chociaż ja zawsze uwielbiam kombinować, co komu kupić. I koniecznie jakiś słodki akcent. 

Re: Pomysły na prezenty 'pod choinkę' 2014

Najlepiej po porstu podpytać, czego dana osoba by sobie życzyła. Tylko tak dyskretnie :D

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: