Wysuszone usta - na pomoc !

  • 2013-02-24, o 15:32
  • 183
  • 97 308
  • 77
  • 132

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Balsam Blistex lip relief rzeczywiście przydaje mi się, szczególnie zimą. Niweluje moje czeste swędzenie wokół ust, ich pierzchnięcie.

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Krem nivea albo krem z wit. A powinny pomóc

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

ja podczas kuracji przeciwtrądzikowej uzywalam masełka od bielendy, malinowe najlepsze, masełko pomogło, ale izotretynina na tradzik nie:)

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

gorąco polecam zwykły krem nivea.

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Ja natomiast polecam zakupić w aptece maść nagietkową bądź z arszeniku. 

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Najlepsze są specyfiki z apteki, zwykłe kosmetyki zazwyczaj są nieskuteczne przy permanentnym wysuszeniu.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Też mam problem z przesuszonymi ustami, co jakiś czas robię sobię naturalny peelling z miodu i cukru trzcinowego, żeby pozbyć się suchych skórek :)  na to gruba warstwa  carmexu i jest ok . 

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Jeżeli problem jest poważny, to najpierw domowy peeling, polecam użyć do tego czystej szczoteczki do zębów. Na noc można nałożyć grubą warstwę maści z witaminą A. I co chwila w ciągu dnia smarować usta tłustą pomadką. Jest ona też obowiązkowa pod kosmetyki kolorowe.

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Tak naprawdę do wszystko :) Wystarczy rano trochę zrobić sobie masaż ust - szczoteczką do zębów pojeździć po wargach, co pozwoli usunąć martwy naskórek. A potem krem Nivea, albo balsamy, wazelina, pomadki, wszystko, co nawilży :) 

Najlepiej używać tłustych kremów, właśnie takich jak bambino czy nivea :) Praktycznie co zimę mam ten problem, zaczerwieniają mi się tak samo obwódki itd, ale zawsze to mija ;) Przykra sprawa ze szminkami, to fakt ale do przeżycia. Używaj nawilżających rzeczy i na pewno będzie dobrze
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: