biżuteria na zębach - co sądzicie??

  • 2011-04-04, o 14:09
  • 99
  • 38 824
  • 38
  • 81

Re: biżuteria na zębach - co sądzicie??

:(Witam serdecznie.  Biżuteria na zębach - po co????????????mi sie to nie podoba...................

Re: biżuteria na zębach - co sądzicie??

:(Witam serdecznie.  Biżuteria na zębach - po co????????????mi sie to nie podoba...................

Re: biżuteria na zębach - co sądzicie??

:(Witam serdecznie.  Biżuteria na zębach - po co????????????mi sie to nie podoba...................

Re: biżuteria na zębach - co sądzicie??

Ktoś robi sobie takie zęby z tego samego powodu, co ktoś inny tatuaż. Osobiście nie wyobrażam sobie takich dodatków, bo rzeczywiście wyglądają, jak resztki jedzenia, ale co to lubi ;]

Nasza strona: http://galeria-hajnowka.pl/

Re: biżuteria na zębach - co sądzicie??

Ja sama bym się nie zdecydowała ;p a u innych hmm... zależy jaki.. jakaś mała cyrkonia moim zdaniem nie wygląda najgorzej. Każdy ma swój styl i jeśli ktoś się na to decyduje to chyba wie co robi i po co to robi ;) 

Re: biżuteria na zębach - co sądzicie??

Jakoś nie przemawiają do mnie takie ozdoby. Są rzadko spotykane i mam wrażenie, że ludzie gapilliby się na mnie jak sroka w gnat. Mam jedną koleżankę z cyrkonią w dwójce chyba i sporo czasu zajęło mi dojście do tego co to jest, a bałam się zapytać.

Re: biżuteria na zębach - co sądzicie??

Nigdy nie widziałam takiej biżuterii, sama pewno bym się nie zdecydowała, ale każdy ma prawo do tego, żeby coś takiego posiadać jeśli go na to stać i tego pragnie. (doh)

Re: biżuteria na zębach - co sądzicie??

Jak tylko ktoś lubi i podobają mu się takie rzeczy to czemu nie.. Ja osobiście nie zdecydowała bym się na takie ozdoby u siebie :)

Re: biżuteria na zębach - co sądzicie??

może tak kto co lubi,dla mnie to troszke dziwne ,a czy to ładnie wygląda hmmm dla mnie niekoniecznie

Re: biżuteria na zębach - co sądzicie??

dla mnie to głupota

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: