Depilacja wrażliwej skóry

  • 2013-05-16, o 18:27
  • 60
  • 23 427
  • 28
  • 50

Re: Depilacja wrażliwej skóry

No dobrze - obudziłaś moją ciekawość, bo ja takich fajnych metod nie znam. Co to za preparaty? Gdzie je kupić? Powiesz coś więcej, proszę?

Re: Depilacja wrażliwej skóry

Niektóre gabinety wprowadziły nowy sposób depilacji, który jest dośc popularny w Australii. Stosuje się do tego wosk Lycon. Byłam na takiej depilacji w gabinecie Bellisana i chyba nigdy tak nie wypoczęłam Woski maja piękne zapachy, możesz sobie wybrać i usuwają bardzo krótkie włoski. Wpisz w Google, coś Ci na pewno znajdzie o tej metodzie.

Re: Depilacja wrażliwej skóry

Ja też mam problem z wrażliwą skórą. U mnie odpadają zwykłe maszynki bo mnie okropnie podrażniają dlatego używam depilatora. Skutki są takie, że chociaż skóra lepiej wygląda ale i tak nie jest idealnie czysta

Rozpoczynam testowanie produktów - współpracuję ze sklepem http://www.spakosmetyki.pl/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Depilacja wrażliwej skóry

tez mam wrażliwą skórę i po goleniu nóg nie najlepiej to wygladało, zmieniłam sobie też kosmetyk, zakupilam żel pod prysznic luksji care pro, żel jest kremwej konsystencji z dodatkiem balsamu i bardzo delikatny, stosuje ten z pestek z dyni i teraz widzę znaczną różnice, nie mam zaczerwien i nie szczypia mnie nogi , godne wypróbwania

Re: Depilacja wrażliwej skóry

Ja słyszałam o depilatorze laserowym (http://www.okazje.info.pl/bf/biuro-i-firma/silk-n-flash-amp-go-lux-xxl-125-000-blyskow.html)... podobno to cudo bezboleśnie usuwa włoski, nie na stałe ale na bardzo długi czas. Któraś z Was stosowała?

Re: Depilacja wrażliwej skóry

ja już nie uzywam depilatora

Re: Depilacja wrażliwej skóry

W internecie jest wiele sposobów na zadbanie o skórę po depilacji.

Re: Depilacja wrażliwej skóry

ja już nie uzywam depilatora

2015-08-12 22:53:37 autor karolina1005

 

Ja używam i jestem jak najbardziej zadowolona :)

Re: Depilacja wrażliwej skóry

a ja na zmiane bo nie moge sie do końca przekonać

Re: Depilacja wrażliwej skóry

spróbuj wosku/pasty. Niby podraznia,a le masz spokoj na 2-4 tygodnie :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: