Kolorowa kreska

  • 2014-06-15, o 16:26
  • 72
  • 27 147
  • 43
  • 55

Kolorowa kreska

Witam jestem nową użytkowniczką forum

Dzisiaj przygotowałam makijaż i postanowiłam się nim pochwalić

Piszcie co o tym sądzicie i zapraszam na mojego bloga makijazowego : http://makijazuswiat.blogspot.com/2014/ ... reska.html

Re: Kolorowa kreska

ladnie wykonana kreska, widac ze masz talent i wprawe, ja niestety ani jednego ani drugiego, osobiscie wole cimne kreski, ale na jakas zabawe ladnie to moze wygladac:)

Re: Kolorowa kreska

Ładna grubosć kreski... niestety nie mój kolor :P Wolałabym w niebieskim, granacie, czerni lub brązie. Mam wrażenie że zółty zasmuca to oko i wygląda jak zmęczone.

Re: Kolorowa kreska

Strasznie ostatnio podobają mi się takie kreski.. coś w stylu kreskowego ombre :) Sama chętnie coś takiego u siebie zmaluję, ale nie wiem czy coś mi z tego wyjdzie :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kolorowa kreska

Dodałabym tam jeszcze cienką czarną kreskę pod tą, którą zrobiłaś, bo jasne kolory "ściągają" oko w dół. 

Re: Kolorowa kreska

ładna kreska ,ciekawy kolor ale jakos u siebie tego nie widze

Re: Kolorowa kreska

brawa za odwagę ;) idelany makijaż na wieczór ;)

Re: Kolorowa kreska

Super pomysl. Moim zdaniem jeszcze lepiej by wygladalo gdybys najpierw zrobila zwykla czarna cienka kreske i nad ta kreske nalozyla ta kolorowa. Uwazam ze efekt bylby jeszcze lepszy - ale jest naprawde super. :)

Re: Kolorowa kreska

Ile możliwości kolorystycznych ;). Czym zrobić taką kreskę? Pomyślałam tylko o cieniu na mokro. :)

Re: Kolorowa kreska

Fajny efekt, makijaż w sam raz na lato :)

Re: Kolorowa kreska

Nie lubię żółci na powiekach, ale ty to tak fajnie połączyłaś, że mi się podoba:) i co najważniejsze, pasuje ci. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: