Kosmetyki do ciała

  • 2013-07-04, o 08:46
  • 124
  • 42 689
  • 79
  • 71

Re: Kosmetyki do ciała

pod rysznic i do kapieli polecam:
oliwa z oliwek ne musi być z pierwszego tłoczenia 70 %
szampon bambi z kaczuszką 30%
połaczyć ze sobą na gazie, ale nie zagotować
rewelacja można w tym kąpać niemowlaki (ja kąpałam dwóch i sie uzależniłam, tylko wtedy proporcja 80 do 20)

Re: Kosmetyki do ciała

ja pod prysznic uzywam serii drogocennych olejków z bielendy wszystko o tym samym zapachu utrzymuje sie i na skorze i na wlosach caly dzien, skora jest mocno nawilzona i wszelie problemy skorne wysychaja

Re: Kosmetyki do ciała

ja ostatnio przekonałam sie do luksji, kupiłam trochę przez przypadek (bo skusiła mnie butelka z pompką) żel care pro z mleczkiem owsianym. i bardzo przypadł mi do gustu ma kremową konsystencję i delikatny pachnie.

Re: Kosmetyki do ciała

ja uwielbiam luksje w szczególności zele pod prysznic z serii care pro, są jak balsam moja skra już nie jest taka sucha, czuje się nawilżona, gładka i miła w dotyku, zmieniam sobie tylko zapachy

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki do ciała

konkretnie to olejku arganowego bielendy, super nawilza ale wszelkie krostki co sie robie natomiat wysychaja:)

Re: Kosmetyki do ciała

Ja miałam trudności z tym, żeby dobrać dla siebie odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji.Jak już jakiś był ok, to przestawał taki być jak przyszło lato albo zima i skóra miała inne potrzeby. Od siebie mogę powiedzieć, że dobrym sposobem na wypróbowanie kosmetyków, bez konieczności kupowania całych opakowań, jest ShinyBox.W takim pudełku znajdują się próbki najróżniejszych kosmetyków do pielęgnacji skóry, duża część z nich jest też dobrana tematycznie, do pory roku. Teraz np. w pudełkach wysyłają przeważnie kosmetyki chroniące skórę zimą.Za takie coś płaci się pięć dyszek, a często zdarza się tak, że zawartość pudełka jest warta więcej, zwłaszcza gdyby porównać to z kupowaniem próbek w drogerii.

Re: Kosmetyki do ciała

ja polecam kosmetyki Soap&Glory Moje wielkie odkrycie! :)

Re: Kosmetyki do ciała

Ja bardzo lubię kosmetyki marki Sylveco:)

lashandbrowacademy.pl

Re: Kosmetyki do ciała

Ja bardzo lubię masła do ciała The Body Shop :)

Re: Kosmetyki do ciała

jak to jest z masłami? długo trzeba czekać aż się wchłoną? ;p

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: