Pękająca skóra na dłoniach

  • 2012-06-27, o 11:13
  • 166
  • 88 150
  • 95
  • 117

Pękająca skóra na dłoniach

Możecie mi coś polecić do skóry rąk? Mam okropnie wysuszone dłonie, do tego stopnia że czasem zdarzają się takie bolesne pęknięcie. Nie pracuję zawodowo rękoma, oczywiście zmywam i zajmuje się domem, wiadomo, ale to wszystko. Może znacie jakieś sprawdzone domowe sposoby (oliwka + rękawiczki na noc wypróbowałam, niewiele mi pomogło )? Będę zobowiązana. Jeśli chodzi o te ogólnie dostępne kremy do rąk, to wypróbowałam tylko Johnsona24 i chyba wszystkie z ziaji . Jakbyście mogli polecić coś sprawdzonego (skutecznego!) na mój problem to też będę bardzo wdzięczna

Re: Pękająca skóra na dłoniach

dołączam się do pytania moje dłonie są bardzo suche i do tej pory żaden krem im nie pomógł ;/

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Cos Wam powiem, pewnie sie zdziwicie, ale tu w Holandii do suchej i popekanej skory rak i nog - dloni, stop, lokci i kolan, stosuje sie masc do pielegnacji krowich wymion. Jest w sprzedazy w kazdej drogerii w postaci masci w pudelku, wyglada jak wazelina, z reszta wazelina jest tez w skladzie, jak i w postaci kremu. Ma dzialanie rowniez przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Po niderlandzku uiers = wymiona.
Czytam bardzo pozytywne recenzje, ze pomaga rowniez na pupe i niemowlaka.
Widze, ze w Polsce tez jest sprzedawany, jednak zostal blednie przetlumaczony :

HEGRON UIERCREME - krem do ciała z wymion. Skóra sucha, pękająca. 350 ml
Krem do ciała, idealny do pielęgnacji suchej spękanej skóry, łagodzi ją i chroni. Może być stosowany również jako krem do opalania. Posiada właściwości odkażające.
cena: 14.90

http://uholki.pl/producent/pid,12971/hegron.html/

To nie jest krem z wymion tylko do pielegnacji krowich wymion, bo w tym celu byl najpierw produkowany ale wersja jest do stosowania dla ludzi a nazwa zostala
Szczegolnie polecam mezczyznom, ktorzy pracuja rekami i maja wlasnie bardzo zniszczone, popekane, opuchniete i obolale dlonie.

Ps. Kolejna bzdura :

Opis produktu

Uiercreme-krem do ciała 350ml.Idealny do pielęgnacji suchej spękanej skóry,łagodzi ją i chroni.Preparat posiada właściwości ochronne i antyseptyczne.Łagodzi podrażnienia spowodowane słońcem.został wyprodukowany z wysokiej jakości składników na bazie wyciągu z wymion krowich.Data ważności 12 m-cy od otwarcia

http://www.ceneo.pl/15147547s?toSpec

Jest to krem holenderski i dla wiarygodnosci podaje zrodlo:

http://www.grabbits.nl/artikel/hegron-u ... wat-is-dat

Nie bede tlumaczyc calego tekstu, najwazniejsze napisalam

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Ja nacieram dłonie oliwką i zakładam na noc rękawiczki. Na co dzień stosuję tłusty krem.

Re: Pękająca skóra na dłoniach

może warto spróbować ten krem do wymion

Re: Pękająca skóra na dłoniach

może warto spróbować ten krem do wymion

KamiluŚkaa

Na Allegro tez dostaniesz. Ale przeczytalam tam jeszcze taka informacje, ze ten krem ujedrnia piersi, kolejna bzdura

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Bzdura czy nie, zaraz sprzedaż wzrośnie bo przecież każda chce mieć piękne, jędrne. Ale do rzeczy, może to jest reakcja alergiczna na środek czyszczący, jakaś chemia? Nie orientuję się czy dostaniesz w aptece ale spróbuj kremu do rąk, który w swym składzie zawiera miód manuka. Przetestowałam na dłoniach rodzinnych nie raz. A jak nic nie skutkuje to nie przedłużaj tylko idź do dermatologa.

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Bzdura czy nie, zaraz sprzedaż wzrośnie bo przecież każda chce mieć piękne, jędrne. Ale do rzeczy, może to jest reakcja alergiczna na środek czyszczący, jakaś chemia? Nie orientuję się czy dostaniesz w aptece ale spróbuj kremu do rąk, który w swym składzie zawiera miód manuka. Przetestowałam na dłoniach rodzinnych nie raz. A jak nic nie skutkuje to nie przedłużaj tylko idź do dermatologa.

brzooska

i tu się muszę zgodzić! sprzedaż od razu wzrośnie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Sprawdzony sposób na pękającą skórę dłoni to krem leczniczy z uzdrowiska Iwonicz (osobiście przetestowałam) ---> http://seaofspa.home.pl/pl/p/Krem-do-sz ... 150ml./259 nie jest drogi bo kosztuje 15zł, a na prawdę przynosi efekty. Wydawałam mnóstwo kasy na kremy, kupowałam nawet takie powyżej 100zł, lecznicze z aptek i wiele, wiele innych. Używam go od 2 miesięcy i z pełną odpowiedzialnością polecam! Podobno też krem z Sea Of Spa jest rewelacyjny bo jest z magnezem, ale to nie moja opinia tylko znajomych.

Powodzenia w leczeniu rąk

Re: Pękająca skóra na dłoniach

chyba go spróbuję ;D

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Koniecznie a jak już wypróbujesz to daj znać jaki efekt u Ciebie!

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: