Pękająca skóra na dłoniach

  • 2012-06-27, o 11:13
  • 166
  • 88 155
  • 95
  • 117

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Może pękać od detergentów, wychodzenia na mróz bez rękawiczek czy braku witamin.

myslę, że mozesz jeszcze spróbować kuracji parafinowej na ręce z bielendy, teraz jest to nowość mi się udało dorwać ten produkt w jednej z drogerii. Kiedyś byłam na takim zabiegu u kosmetyczki bo nie mogłam sobie poradzic z suchymi dłońmi oi ten kosmetykk działa porównywalnie i jeszcze ma do tego bawełniane rekawiczki do kuracji

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Jeżeli chodzi o bielende to nie używałam tej kuracji parafinowej ale miałam krem do rąk Happy End bielendy, dobrze nawilża, a mam naprawdę przesuszone dlonie... W zimie kremuję ręce kilka razy dziennie

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Kup dobry krem do rak 

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Maść z witaminą A

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Mi pomaga bielendowa kuracja parafinowa- nie tylko do dłoni, ale nadaje sie równiez do stop. fajnie zmiekcza, wygladza i nawilza :) krem na dzien radzi sobie nawet podczas mrozow :)

Re: Pękająca skóra na dłoniach

myslę, że mozesz jeszcze spróbować kuracji parafinowej na ręce z bielendy, teraz jest to nowość mi się udało dorwać ten produkt w jednej z drogerii. Kiedyś byłam na takim zabiegu u kosmetyczki bo nie mogłam sobie poradzic z suchymi dłońmi oi ten kosmetykk działa porównywalnie i jeszcze ma do tego bawełniane rekawiczki do kuracji
2016-02-04 12:22:58 autor ellabellaa11

mojemu tacie strasznie pękają pięty, ogólnie ma w kiepskim stanie stopy i kupiłam mu tą parafinę, tzn nie wiem, czy to samo. ja kupiłam kuracja parafinowa ręce i nogi na noc, od bielendy. taka w pomarańczowym opakowaniu ze zdjęciem nóg ;)

tata uzył 2 razy, ale on skarpetki trzymał na stopach cała noc, mimo, ze na opokowaniu było, że po pół godz mozna zdjąć ;)

i powiem Ci, że po tych 2 razach skóra wyrazie się poprawiła, stała się bardziej miękka.

Spróbuj krem Pilarix, mi pomógł - co prawda nie na dłonie, ale na stopy.

polecam kremy Neutrogeny

Re: Pękająca skóra na dłoniach

UŻywaj kremu
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: