Pędzle do makijażu

Opinie o kosmetykach, nowości kosmetyczne, czyli co, gdzie i za ile :)

Re: Pędzle do makijażu

Postprzez ladymakeup » 29 gru 2010, o 01:33

Ciesze się, że pędzelki sprawują się bez zastrzeżeń :) Dziękuję w imieniu wszystkich za życzenia - Tobie również wszelkiej pomyślności w Nowym Roku :*
ladymakeup
Administratorka

Postprzez moniontko1986 » 8 sty 2011, o 03:38

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/
moniontko1986
Ladymakeup Bywalec

Postprzez ewa231 » 10 sty 2011, o 21:46

Witam :) muszę powiedzieć że ta strona jest na prawdę świetna z Twoich porad Moniko można wiele się nauczyć cieszę się że wpadłam na Ciebie całkiem przypadkiem :) przy okazji chciałam się dopytać, gdyż chcę kupić pojedyńczo oczywiście pędzelki z firmy INGLOT a że są one drogie to chciałabym zacząć od najbardziej potrzebnych do makijaży przez ciebie wykonywanych. Jakbyś mogła mi pomóc i podać Twoim zdaniem najbardziej potrzebne na początek pędzelki.
Dziękuje z góry. Pozdrawiam
ewa231

Postprzez AdriannaZG » 11 sty 2011, o 02:11

Ja nawet dla początkujących dziewczyn albo tych, które pędzle kupują tylko na własne potrzeby odradzam pędzle z tej serii:
http://allegro.pl/792-pedzle-do-makijazu-15szt-roberto-giovani-i1334901864.html
Roberto Giovanni.....
Skusiłam się na nie kiedy zaczynałam swoją przygodę z makijażem i powiem Wam szczerze, że pędzelki przeznaczone do cieni do powiek są okropne i zamiast ułatwiać utrudniają życie... są bardzo twarde i mają bardzo mało włosia a o ładnym rozprowadzeniu cieni można tylko pomarzyć.
Ja aktualnie kompletuje sobie pojedynczo pędzle- myślę, że to najlepszy sposób... :)
AdriannaZG

Postprzez natka0007 » 12 sty 2011, o 22:43

Witam Was bardzo serdecznie. Moje zainteresowanie pędzlami zaczęło się od przypadkowego wejścia na kanał pewnej dziewczyny na YT. Wówczas poszukiwałam sylwestrowego makijażu, który tam znalazłam. Po obejrzeniu tego filmiku po prostu wsiąkłam w oglądanie pozostałych. W sumie wszystkie dziewczyny, których kanały zdołałam odwiedzić, mają swoją kolekcje pędzli. Postanowiłam zainwestować we własną, choć od dawna już się maluję. Mimo to jeszcze dwa tygodnie temu nie przyszłoby mi do głowy kupno pędzli, gdyby właśnie nie YT. Nasłuchałam się wielu opinii o pędzlach różnych firm. Po dłuższym zastanowieniu zdecydowałam się na Maestro. Lubię rzeczy dobre w przystępnej cenie. O MACu nie mam na razie co myśleć, a w zestawy z allegro jakoś nie wierze. Tym bardziej, że chciałabym wybrać te, które będą mi przydatne. Myślałam nad zakupem takich pędzli jak : 320 r.10, 360 r.6, 150 r.20 lub 22, 140, r.22 albo 18, 380 r.6, 480 r.10. Chciałabym wiedzieć co Ty o nich myślisz i jakie ewentualnie byś mi doradziła. Gorąco pozdrawiam!
natka0007

Postprzez natka0007 » 12 sty 2011, o 23:55

I jeszcze takie male pytanko dotyczace pedzli. Waham sie nad zakupem pedzla nr 140, ktory przeznaczony jest do pudru, choć widziałam, ze dziewczyny używaja go do nakladania podkladu i w takim tez celu chcialam go zakupic. Od zawsze nakladam podklad palcami i nie mam z tym wiekszych problemow, choc chcialam wyprobowac czegos nowego, innego, a przy tym uniknac brudnych rak ;p;p ktore co prawda mozna umyc, ale to zawsze jakis lepszy komfort :D Nie chcialabym tez wydac ok 50 zl i miec smugi na twarzy, ktore tak czy inaczej bede musiala dopracowac palcami. W koncu przechodzac do sedna sprawy wole sie upewnic, czy moje wahania sa sluszne i czy nie lepiej przeznaczyc tych pieniedzy na inne pedzle, bez ktorych nie mozna sie obyc :) Tak wiec, teraz z niecierpliwoscia czekam na opinie w tej kwestii :)
natka0007

Postprzez syll722 » 31 sty 2011, o 17:32

Hej Kochane:)) Mam do Was pytanie, raczej chciałam prosi o radę... ;)) Mam dośc wykonywania makijażu zwykłymi pędzelkami które od dłuższego czasu chomikowane były na bieżąco w domku, nie są one jakieś dobre... A przez to cienie się niekiedy rozmazują i efekt czasem nie jest super ekstra taki jakbym chciała, a to tak naprawdę przez owe pędzle, które mnie jakby ograniczają w wykonaniu perfekcyjnego makijażu...;D Chcę sobie kupic komplet pędzli do makijażu, tylko nie byle jakich ale dobrych... No i też nie za drogi... Ratunku, doradźcie...;D Będę baaardzo wdzięczna.;) Pozdrawiam cieplutko:)
syll722

Postprzez ewelinablbn » 2 lut 2011, o 22:35

ewelinablbn
Ladymakeup Domownik

Postprzez tinnka » 2 lut 2011, o 23:38

pędzel wygląda obiecująco..
a może jeżeli masz dostęp do kosmetyków z pierre rene (maja też w swojej ofercie pędzle) to może taki wypróbować?? też nie są złe.. ostatnio je oglądałam w swojej drogerii :) nawet chciałąm kupić ale wcześniej dostałam cały zestaw na świeta wiec na chwile obecną się wstrzymam :) ale czytałam że są dobre :)
tinnka

Postprzez ewelinablbn » 3 lut 2011, o 00:34

A próbowała może któraś pędzle z FM Group? Jetem konsultantką, także korzystnie byłoby dla mnie kupić tam :) www.perfumy.fm tu jest katalog i na końcu jest pędzel :)
ewelinablbn
Ladymakeup Domownik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kosmetyki i Akcesoria do Makijażu