Ostre rysy twarzy

  • 2014-08-17, o 17:30
  • 48
  • 21 572
  • 27
  • 45

Ostre rysy twarzy

Jak zredukować ostre rysy twarzy ? Jaki makijaż włosy , kolory itp ?
Proszę o porady

Re: Ostre rysy twarzy

Trudno powiedziec nie wiedzac jak ktos wyglada, jaki jest obecny kolor wlosow, jaka dlugosc, jaki owal twarzy ?

Re: Ostre rysy twarzy

Twarz mam pociągłą i długi podbródek, nos jest dość długi, brwi nisko osadzone grożne jak u faceta mimo, że sa wyregulowane konkretnie , oczy zielono brązowe, brązowe wlosy sięgające dość sporo za ramiona wycieniowane

Re: Ostre rysy twarzy

A włosy proste czy kręcone? Wydaje mi się, że przy pociągłej twarzy i ostrych rysach najlepsze będą właśnie włosy kręcone.

Re: Ostre rysy twarzy

Kup i naucz się używać rozświetlacza, ew może też się przydać róż. To na pewno sprawi, że 'uwypuklisz' sobie buzię. Jak najwięcej pukli włosów wokół twarzy, fryzura najlepiej do brody. Długie włosy niestety jeszcze bardziej wydłużają nam twarz. Kolczyki noś jedynie krótkie. Podbródek możesz pomniejszyć optycznie bronzerem, tak samo na czubek nosa możesz nanieść ciemniejszy kolor. Pozdrawiam 

Re: Ostre rysy twarzy

Makijaż faktycznie działa cuda, ja mam twarz okrągła ale czasem mam ochotę zaszaleć i używam wtedy bronzera a efekty są całkiem fajne :)

Re: Ostre rysy twarzy

można złagodzic bronzerem i dobrze dobrana fryzurą

Re: Ostre rysy twarzy

Makijaż faktycznie działa cuda, ja mam twarz okrągła ale czasem mam ochotę zaszaleć i używam wtedy bronzera a efekty są całkiem fajne :)
2015-05-08 15:25:38 autor KamiluŚkaa

dokladnie, makijażem można zdziałać cuda

Re: Ostre rysy twarzy

ostre rysy twrazy są przecudowne. jeśli Ci przeszkadzają to mozesz odwrócić od nich uwage np. mocniejszym ikiem albo ustami. nie jestem w stanie dać Ci rady co do konturowania, bo nie widzę Twojej twarzy. :-)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ostre rysy twarzy

wydaje mi sie że ja mam ostre rysy twarzy i uzywam tylko bronzera ,nie uzywam różu ani rozświetlacza nie wiem czy to dobrze czy źle ale jakoś tak robie i nie jest chyba jakoś szczególnie tragicznie.

Re: Ostre rysy twarzy

Twarz mam pociągłą i długi podbródek, nos jest dość długi, brwi nisko osadzone grożne jak u faceta mimo, że sa wyregulowane konkretnie , oczy zielono brązowe, brązowe wlosy sięgające dość sporo za ramiona wycieniowane

2014-08-25 17:17:45 autor Veru

Z brwiami wystarczą kreski jasnym korektorem, oczywiście lekko roztarte pod linią włosków aby je optycznie podnieść do góry.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: