odżywka do paznokci

  • 2010-11-13, o 01:38
  • 251
  • 115 703
  • 55
  • 116

Re: odżywka do paznokci

Kupiłam sobie kiedyś odżywkę z Sally Hansen taką złotą. Czytałam o niej dużo opinii, że dobra, że paznokcie po niej są mocne, nie łamią się, nie rozdwajają. Wszystkie polecały, żadnych negatywnych słów. Zastosowałam na swoich paznokciach z nadzieją, że cokolwiek mi pomoże. Na ulotce było, że "już po miesiącu Twoje paznokcie będą silne, piękne i mocne!" no i po miesiącu, nawet dwóch nie widziałam żadnej różnicy. A dałam za tą odżywkę chyba 30zł. Stoi na szafce do tej pory, chyba czas ją wywalić. Nie wiem, czy moje paznokcie mnie tak nienawidzą, czy ta odżywka rzeczywiście jakaś lewa. Nie wiem.
Praktycznie żadne odżywki zewnętrzne mi nie pomagają. Moim jedynym wyjściem jest chyba odżywianie ich od wewnątrz jakąś belissą, czy czymkolwiek podobnym dla wzmocnienia.
Czasem jeszcze stosuję na paznokcie podgrzany olejek rycynowy. Normalnie leję troszkę do małej "miseczki" na jajko, wstawiam na dosłownie kilka sekund do mikrofalówki, nakładam ciepły na paznokcie i skórki i trzymam z pół godziny. Potem wmasowuję w płytkę i skórki i resztę wycieram w chusteczkę. Jedyne, co pomaga mi na zewnątrz.

"Evviva l\'arte!"

Re: odżywka do paznokci

Ja spotkam się na forach z informacjami, że odżywka już po 2 dniach im całkowicie odmieniła paznokcie Przy odżywce New nails dopiero po kilku tygodniach rzeczywiście było widać prawdziwe efekty. Paznokcie wyglądały ładnie, były twarde, całkowicie odmienił się ich błysk. Nie wierzcie, że od razu odżywka zdziała cuda. To nie jest fizycznie wykonalne.

Re: odżywka do paznokci

Używała któraś z was odżywek BarbraPro ? Właśnie sobie zakupiłam, ale jeszcze nie użyłam.

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: odżywka do paznokci

A ja zamiast odżywki kupnej w sklepie używam oliwki dla dzieci bądź oliwy. Mam idealne paznokcie, super. Co prawda trzeba trochę poczekać aż będzie efekt ale warto

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: odżywka do paznokci

Oliwka dla dzieci ma zastąpić odżywkę do paznokci? Nie sądzisz, że to trochę dziwne? Możesz napisać nam na czym polega twój efekt?

Re: odżywka do paznokci

Oliwka zawiera cenne tłuszcze i witaminy, które pozytywnie działają na skórę (także paznokcie) więc działa jak odżywiająca paznokcie substancja. To tak jak użyc do ciała masła a nie balsamu, lub mleczka. Marta_a ma rację

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: odżywka do paznokci

No proszę, człowiek się całe życie uczy Moja odżywka do paznokci kosztuje całe 10 zeta, więc zmian wprowadzać nie zamierzam Zresztą w dotychczasowej wersji spełnia moje oczekiwania - paznokcie wyglądają naprawdę super

Re: odżywka do paznokci

Tak, ja też używam oliwki i potwierdzam jej wspaniałe działanie odżywcze, ale łączę to też z dietą dla zdrowych paznokci. Przeczytałam, jakie produkty powinnam jeść, aby płytki paznokci były zdrowe i, szczerze mówiąc, daje to efekt. Choć, oczywiście, tak, jak w przypadku oliwki, trzeba poczekać na efekt - ja czekałam miesiąc, ale teraz jest fajnie:)

Re: odżywka do paznokci

Paznokcie niszczymy i doprowadzamy do kiepskiego stanu nawet przez całe lata, więc na poprawę, po zmianie przyzwyczajeń, również musimy trochę poczekać

Re: odżywka do paznokci

Ja zamiast odżywki stosuję żółtą glinkę kosmetyczną oraz olej arganowy. Czynię tak już od około 3 lat i nie mam żadnych problemów z paznokciami, a ich wygląd znacznie się poprawił.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: