odżywka do paznokci

  • 2010-11-13, o 01:38
  • 251
  • 115 560
  • 55
  • 116

Re: odżywka do paznokci

Ok Będę czekać na jakieś wiadomości bądź dowiem się coś od dermatologa ..

Re: odżywka do paznokci

Ok Będę czekać na jakieś wiadomości bądź dowiem się coś od dermatologa ..

paola0108

ja wybrałabym dermatologa ale warto czasem poczytac co piszą inni ;D

Re: odżywka do paznokci

Tak właśnie zrobię. Tym bardziej, że tuż przed kupieniem czytałam dużo o niej , ale były same +. Po odczuwaniu bólu grzebałam po internecie już pod innymi hasłami i wyczytałam, że nie tylko mi tak się dzieje lecz o odchodzeniu nic jeszcze nie wyczytałam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: odżywka do paznokci

Tak właśnie zrobię. Tym bardziej, że tuż przed kupieniem czytałam dużo o niej , ale były same +. Po odczuwaniu bólu grzebałam po internecie już pod innymi hasłami i wyczytałam, że nie tylko mi tak się dzieje lecz o odchodzeniu nic jeszcze nie wyczytałam

paola0108

to że odczuwamy ból czytałam (i temu nie kupiłam tej odżywki), ale tak jak ty nie słyszałam o odchodzeniu ;/

Re: odżywka do paznokci

Wydaje mi się, że to ja popełniłam błąd, ponieważ chciałam szybko uzyskać ten mleczny kolor i posmarowałam trzy warstwy od razu , nic nie było, bólu również, lecz wydaje mi się, że ten główny mocny składnik zadziałał tak na moje paznokcie

Re: odżywka do paznokci

Wydaje mi się, że to ja popełniłam błąd, ponieważ chciałam szybko uzyskać ten mleczny kolor i posmarowałam trzy warstwy od razu , nic nie było, bólu również, lecz wydaje mi się, że ten główny mocny składnik zadziałał tak na moje paznokcie

paola0108

bardzo możliwe ;/

Re: odżywka do paznokci

Zafundowałam sobie regenerację nail tekiem i czekam na efekty, jeszcze 4 dni aplikacji.

Re: odżywka do paznokci

Zafundowałam sobie regenerację nail tekiem i czekam na efekty, jeszcze 4 dni aplikacji.

brzooska

ciekawi mnie jak działa ten nail tek .. daj znać

Re: odżywka do paznokci

Pierwsze słyszę, żeby ktoś odczuwał ból po odżywce do paznokci. Mam odżywkę new nails -paznokcie są twarde, ale nie mam mowy o tym, żeby miały mnie boleć. Coś musi być nie tak.

Re: odżywka do paznokci

ja o bólu od formaldehydu słysze coraz częściej...wywołuję on często onycholizę- coraz więcej dziewczyn pisze o wadliwej partii, więc nigdy nie przełuzajcie zalecanego czasu stosowania. efekty? tutaj: http://grzee.blogspot.com/2012/08/o-roz ... e-8w1.html

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: