odżywka do paznokci

  • 2010-11-13, o 01:38
  • 251
  • 115 678
  • 55
  • 116

Re: odżywka do paznokci

moge tylko napisać, ze zdgadzam sie z Toba w 200000% procent

Re: odżywka do paznokci

A macie z nimi taki problem, że trudno je wam zmyc ? Ja swojej Eveline diamentowej po prostu nie mogę się pozbyc ! Czy zmywacz z acetonem, czy bez, zawsze zostają mi takie "wyspy" na paznokciu

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: odżywka do paznokci

A macie z nimi taki problem, że trudno je wam zmyc ? Ja swojej Eveline diamentowej po prostu nie mogę się pozbyc ! Czy zmywacz z acetonem, czy bez, zawsze zostają mi takie "wyspy" na paznokciu

mila1195

Ja diamentowej nie miałam ,ale 8 w 1 i ze zmywaniem jej nie mam problemów. Jeżeli ta diamentowa niszczy albo odbarwia twoje paznokcie to może warto spróbować 8 w 1? Zbliża się na nią w Rossmannie promocja, będzie za jakieś 6 zł z groszami( z tego co pamiętam) . Ja pewnie kupie ze 2 buteleczki na zapas, chociaż moje paznokcie są w bardzo dobrej kondycji , ale lubię jej używać tak profilaktycznie:)

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: odżywka do paznokci

ja też czekam na tą promocję z 10,49 została przeceniona na 6,29 na pewno kupię dwie albo trzy buteleczki

Re: odżywka do paznokci

Dziś rano znów próbowałam ją zmyc i znów w pełni się to nie udało. Zamieściłam dzisiejsze zdjęcie po tej operacji.
Możliwe, że ta 8w1 jest inna pod tym względem. A może polecicie mi jakiś dobry zmywacz do paznokci ? Od dłuższego czasu szukam mocnego, bo lubię ciemne lakiery np. czerwone i granatowe

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: odżywka do paznokci

Dziś rano znów próbowałam ją zmyc i znów w pełni się to nie udało. Zamieściłam dzisiejsze zdjęcie po tej operacji.
Możliwe, że ta 8w1 jest inna pod tym względem. A może polecicie mi jakiś dobry zmywacz do paznokci ? Od dłuższego czasu szukam mocnego, bo lubię ciemne lakiery np. czerwone i granatowe

mila1195

Ja od dobrych paru lat używam Rossmanowego Isan z migdałami(zielony), ale ostatnio będąc w Biedro kupiłam sobie butle tego pomarańczowego i teraz przy nim zostanę, bo jest bardziej ekonomiczny.Każdy zmywacz jaki miałam sposobność używać zmywał lakier.Aby nie brudzić sobie skórek przytrzymuje kilka sekund nasączony wacik i wszystko ładnie schodzi.Jak maluje paznokcie ciemniejszymi kolorami to przedtem jako bazę daję bezbarwny lakier albo odżywkę 8 w 1 i nigdy nie miałam odbarwień.

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: odżywka do paznokci

[quote="mila1195"]Dziś rano znów próbowałam ją zmyc i znów w pełni się to nie udało. Zamieściłam dzisiejsze zdjęcie po tej operacji.
Możliwe, że ta 8w1 jest inna pod tym względem. A może polecicie mi jakiś dobry zmywacz do paznokci ? Od dłuższego czasu szukam mocnego, bo lubię ciemne lakiery np. czerwone i granatowe[/quot

A co do odbarwień, które już masz to może spróbuj wybielić je sokiem z cytryny?

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: odżywka do paznokci

też posiadam ten Rossmanowy zmywać Issan z migdałami ... godny polecenia

Re: odżywka do paznokci

Zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami dziewczyn - odżywki Sally Hansen są bardzo dobre. Sama miałam wiecznie problemy z łamiącymi się paznokciami. Odkąd używam odżywek tej firmy są dużo mocniejsze. Nie mówię, że doznały "cudu", ale efekty widać, znacznie rzadziej się łamią i rozdwajają. Jak chcecie to możecie zerknąć tutaj: http://www.ambras.pl/117_sally-hansen Przejrzyjcie, poczytajcie, może jakiś produkt i Was zainteresuje.

AndzelikaGol

też słyszałam o tych odżywkach ale ich nie stosowałam .. jestem jak na razie wierna Eveline 8 w 1 ale może spróbuję tez z Sally Hansen

Re: odżywka do paznokci

Dziś rano znów próbowałam ją zmyc i znów w pełni się to nie udało. Zamieściłam dzisiejsze zdjęcie po tej operacji.
Możliwe, że ta 8w1 jest inna pod tym względem. A może polecicie mi jakiś dobry zmywacz do paznokci ? Od dłuższego czasu szukam mocnego, bo lubię ciemne lakiery np. czerwone i granatowe[/quot

A co do odbarwień, które już masz to może spróbuj wybielić je sokiem z cytryny?

mila1195

To naprawdę przebarwienia ? Sama bym ich tak nie nazwała. Chociaż może się nie znam. Jak dotąd zawsze myślałam, że objawami odbarwienia są zżółcenia płytki. Ciekawe czy spowodowała to odżywka, czy stosowanie na nią kolorowych emalii.

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: