odżywka do paznokci

  • 2010-11-13, o 01:38
  • 251
  • 115 573
  • 55
  • 116

Re: odżywka do paznokci

Szkoda, że nikt więcej nic nie napisał, ale zamówię
Najwyżej będzie na Ciebie - zależy mi na czasie i jakości.

Re: odżywka do paznokci

Wszystko będzie OK. Akurat na kosmetykach do paznokci New Nails nigdy się nie zawiodłam, a uwierz mi, że jakość ma dla mnie duże znaczenie.

Re: odżywka do paznokci

Ja używałam Eveline, zauważyłam zwiększenie szybkości ich wzrostu i dobre utwardzenie. Stosowałam tą diamentową, ale słyszałam, że wszystkie są dobre tej firmy.

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: odżywka do paznokci

ja chyba jestem jakaś inna, ale nigdy nie używałam odżywek do paznokci. Albo jestem tą szczęściarą, że nie mam problemów. Mam swoje sprawdzone sposoby. Moje paznokcie są non stop pomalowane, nawet bezbarwnym lakierem ale coś muszę mieć. Do tego nie używam nożyczek tylko i wyłącznie papierowego pilniczka. Nawet jak mam długie i chcę skrócić do minimum to się męczę pilniczkiem. No i mam wszędzie rozstawione kremy do rąk (chociaż nawet nie kremy, bo w wielu opakowaniach są przelane balsamy do ciała). Używam lakierów takich za 2zł a więc nie mają w sobie substancji wzmacniających W moim przypadku te metody działają. Ja jestem leniem i mam nieraz tak, że się do nich nie stosuje i wtedy widzę pogorszenie paznokci, są bardziej miękkie i łatwo się łamią. A więc z wyrzutami sumienia wracam grzecznie do mojej metody.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: odżywka do paznokci

Najważniejsze to zadbać o to żeby od środka nasze organizmy były odżywione bo samą odżywką nić nie wskóramy. Skoro mamy problem z paznokciami lub włosami to radzę sprawdzić jakich witamin brakuje. Ja osobiście łykam tran i piję soki warzywno-owocowe

Re: odżywka do paznokci

od kiedy uzywam pilniczka laserowego skonczył sie problem rozdwajania...pod kazdy lakier daję odzywke eveline, jem duzo wit B i drozdze w tabletkach...ale nic nie poprawiło moich paznokci tak jak merz special- rosną jak szalone

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: odżywka do paznokci

od kiedy uzywam pilniczka laserowego skonczył sie problem rozdwajania...pod kazdy lakier daję odzywke eveline, jem duzo wit B i drozdze w tabletkach...ale nic nie poprawiło moich paznokci tak jak merz special- rosną jak szalone

picjafly

także zauważyłam poprawę przy używaniu pilniczka laserowego
merz special?- cóż to takiego ?

Re: odżywka do paznokci


merz special?- cóż to takiego ?

KamiluŚkaa

suplement diety, drogi
mi nic nie pomogl tak jak wszytkie inne ktore jadlam i nic nei dawalo ;(
odzywki od evelinu przez oliframy po nail tek - towniez bezskuteczne ;(

az kosmetyczka mi polecila - jka dla mnie cud- herome
po 3 tyg pazurki przestaly sie wreszcie rozdwajac i lamac
od 2 miesiecy zaden sie nie zlamal - juz mam cemtymetrowe pazurki ))

Re: odżywka do paznokci

Ja też stosuję Eveline 8 w 1 i dla mnie jest the best.Jedyny jej minusik to jest to, że pod koniec jak już jest jej malutko to trochę gęstnieje, ale z racji , że jest dość tania, wybaczam jej to. Dodatkowo łykam skrzyp , no i wiadomo dużo owoców i warzyw. A raz w tygodniu maseczka parafinowa z Bielendy na dłonie ( grubą warstwę na całe dłonie i paznokcie , na to rękawiczki i tak spać całą noc)i nie mam problemów ze skórkami a paznokcie są mocne i rosną jak szalone:D

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: odżywka do paznokci

tez stosuję Eveline 8 w 1, najpierw jednak stosowałam ten z Eveline - szybki wzrost paznokci (paznokcie dzięki niej rosły jak oszalałe) później zaczęłam używać 8 w 1 i nie żałuje decyzji! super i super! ale co się będę rozpisywać, skoro poprzedniczki napisały już wszystko

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: