odżywka do paznokci

  • 2010-11-13, o 01:38
  • 251
  • 115 688
  • 55
  • 116

Re: odżywka do paznokci

i takie tez lubie najbardziej, ostatnio tez w rossmanie kupilam odzywke do paznokci bielendy 10w1, skoro tak ladnie reaguja moje paznokcie po olekju to moze i odzywka bedzie super:)

Ja zaczęłam używać zupełnie nowej dla mnie odżywki. Ostatnio była promocja w Rossmanie i kupiłam WIBO Calcium Milk Therapy - jest genialna. Paznokci się nie niszczą, nawilżają i nie rozdwajają.

Ja zaczęłam używać zupełnie nowej dla mnie odżywki. Ostatnio była promocja w Rossmanie i kupiłam WIBO Calcium Milk Therapy - jest genialna. Paznokci się nie niszczą, nawilżają i nie rozdwajają.

Ja zaczęłam używać zupełnie nowej dla mnie odżywki. Ostatnio była promocja w Rossmanie i kupiłam WIBO Calcium Milk Therapy - jest genialna. Paznokci się nie niszczą, nawilżają i nie rozdwajają.

Re: odżywka do paznokci

ja po miesiacu uzywania odzywki 10w1 bielendy moge stwierdzic, ze efekty sa super, ladnie wyglada, paznokcie sa twardsze, plytka po zmyciu bardzo ladnie wyglada:)

Re: odżywka do paznokci

ja po miesiacu uzywania odzywki 10w1 bielendy moge stwierdzic, ze efekty sa super, ladnie wyglada, paznokcie sa twardsze, plytka po zmyciu bardzo ladnie wyglada:)

Re: odżywka do paznokci

ja po miesiacu uzywania odzywki 10w1 bielendy moge stwierdzic, ze efekty sa super, ladnie wyglada, paznokcie sa twardsze, plytka po zmyciu bardzo ladnie wyglada:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Odżywka do paznokci

Ja używam Eveline 8w1 od kilku miesięcy jako baze pod lakier i nie zrobiła mi krzywdy. Jestem zadowolona i mam mocne paznokcie ;)

Re: odżywka do paznokci

Eveline 8 w 1 żadna inna :D

Re: odżywka do paznokci

Ja używam eveline 8w1 od prawie roku,stosuje ją jako baze pod lakier,nie zaszkodziła mi lecz wręcz przeciwnie,zdziałała cuda

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: