odżywka do paznokci

  • 2010-11-13, o 01:38
  • 251
  • 115 690
  • 55
  • 116

Re: odżywka do paznokci

Dziękuję za pomoc

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: odżywka do paznokci

Tylko daj znać czy kupiłaś no i przede wszystkim jakie były u ciebie efekty stosowania też odżywki

Re: odżywka do paznokci

Eveline 8in1 - niczego lepszego chyba nie stworzono Dzięki tej odżywce udało mi się zapuścić paznokcie po wielu latach obgryzania. Aktualnie stosuję ją jako bazę pod lakier i muszę przyznać, że paznokcie są piękne i twarde.

obsługa muzyczna imprez - polecam serdecznie

Re: odżywka do paznokci

Poczytaj sobie kilka poprzednich stron tego tematu - wcale nie każdemu ta odżywka pomaga. Jak długo ją stosujesz?

Re: odżywka do paznokci

Eveline 8in1 - niczego lepszego chyba nie stworzono Dzięki tej odżywce udało mi się zapuścić paznokcie po wielu latach obgryzania. Aktualnie stosuję ją jako bazę pod lakier i muszę przyznać, że paznokcie są piękne i twarde.

Boridi

Moge sie pod tym podpisac i polecic.

www.suonko82.blogspot.it

Re: odżywka do paznokci

I tylko tak dalej - swego czasu zapuściłam paznokcie, tj. zniszczyłam je. Teraz są normalne, ładne, urocze, takie jakie bym chciała - zawsze zależało mi na posiadaniu idealnych paznokci

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: odżywka do paznokci

Ja zdecydowanie polecam odżywki Nailtek. Może nie są w najniższej cenie ale są bardzo wydajne i naprawde potrafią zdziałać cuda. Nigdy nie mialam bardzo zniszczonych paznokci ale od pewnego czasu strasznie zaczęły się rozdwajać. Odżywki poleciła mi znajoma i naprawdę w tydzień doprowadziłam swoje paznokcie do pożądku. Sprawdzcie ich produkty na str internetowej albo na profilu na facebooku

Re: odżywka do paznokci

Przed chwilę znalazłam - http://www.urodaiwlosy.pl/2013/07/zmasa ... 3393716437 Aż się wierzyć nie chce, prawda?

Re: odżywka do paznokci

Ja polecam Micro Cell 2000 - na moich łamiących paznokciach zdziałała cuda! nie jest tania, bo kosztuje około 60 zł, ale przy regularnym stosowaniu w 2 tyg. moje paznokcie stały się mocne, długie i przestały się łamać. Nie spodziewałam się tak szybkich rezultatów. Pomimo wysokiej ceny uważam, że jest niej warta.

Re: odżywka do paznokci

Wszystko fajnie, tylko moja odżywka kosztuje 10 złotych, a z efektów jestem tak samo bardzo zadowolona

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: