maseczka aspirynowa:)

  • 2011-03-27, o 22:06
  • 60
  • 21 186
  • 35
  • 46

maseczka aspirynowa:)

wystarcza3rozgniecione tabletki aspiryny,troche wody mineralnej,jogurt(jesli macie cere mieszana lub tlusta)albo miod(jesli cera jest sucha)
oczyszcza pory i pomaga zwalczac niedoskonalosci
do cery tlustej stosowac co3-4dni a do cery suchej raz na tydzien:)
dla mnie jest super polecam jesli nie jestescie oczywiscie uczulone na aspiryne:)))pozdrawiam

Re: maseczka aspirynowa:)

przepraszam ok7tabletek:)P pomylka

Re: maseczka aspirynowa:)

Aż 7? Ja zawsze brałam 3 i w zupełności mi wystarczały. Fakt cera o wiele lepiej wygląda. Ja zrobiłam sobie taką kurację: przez 3 tygodnie robiłam sobie co 3 dni tą maseczkę a teraz raz na 2 tygodnie. Efekt się utrzymuję. Jakiś czas temu z Aspiryny przerzuciłam się na polopiryne (prawie to samo tyle że tańsze) i mogę powiedzieć że u mnie efekty są bardziej widoczne po polopirynie. Ale to tylko moje obserwacje i nie na wszystkich może tak działać.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: maseczka aspirynowa:)

Nikitko masz racje między 3-4 nie więcej to link do dziewczyny która ją wykonuje http://www.youtube.com/watch?v=dt3JoaN5zgw i 4 w zupełności wystarcza !!

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: maseczka aspirynowa:)

moze macie racje:)mi kolezanka kiedys podpowiedziala ta maseczke i takie byly proporcje wiec tak robilam:)

Re: maseczka aspirynowa:)

hmm.. ciekawe, szczerze nie słyszałam o tym, ale z wielką chęcią wypróbuje

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: maseczka aspirynowa:)

Ja też słyszałam o niej same db rzeczy:) potwierdzam potrzeba ok 3 tabletek

Re: maseczka aspirynowa:)

NIgdy wcześniej nie słyszałam o maseczce aspirynowej, ale może wypróbuję.. ostatnio bardziej interesują mnie domowo robione kosmetyki niż te ze sklepu :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: maseczka aspirynowa:)

mam takie samo zdanie co  Kamiluśkaa

Re: maseczka aspirynowa:)

Nigdy nie próbowałam, ale słyszałam same dobre rzeczy na jej temat. :)

Re: maseczka aspirynowa:)

Słyszałam, że taka maseczka daje sobie radę z zaskórnikami. Możecie się wypowiedzieć w tej kwestii?  

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: