Makijaz Arabski z uzyciem kohla-Tajemnicze oczy

  • Temat zamknięty
  • 2011-05-17, o 22:25
  • 104
  • 40 916
  • 34
  • 45

Makijaz Arabski z uzyciem kohla-Tajemnicze oczy

Witaj czy moglabys zrobic makijaz o wlasnie tej tematyce ,makijaz arabski w ktorym oczy wygladaja tajemniczo,moze nawet z uzyciem kohla,LadyMakeUp a co sadzisz o kosmetykach tej firmy HASHMI SURMA - tu ich stronka http://hashmisurma.com/home.html dokladnie kohlow z tej firmy stosowanie ich w makijazu?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Makijaz Arabski -Tajemnicze oczy

Makijaż arabski od dawna chodzi mi po głowie ostatni wykonałam prawie rok temu więc coś na pewno opublikuję kohla prawdziwego nie mam, będę posiłkować się kredką zwykłą

Re: Makijaz Arabski z uzyciem kohla-Tajemnicze oczy

Swietnie juz nie moge sie doczekac ale mam nadzieje ze taki w ktorym mozna w dzien normalnie chodzictylko szkoda ze kredka ona nie oddaje tego efektu co kohl.. [b]

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Makijaz Arabski z uzyciem kohla-Tajemnicze oczy

Ja mam czarną kredkę z arabskim kohlem Ruby Rose, ale ile w niej tak naprawde tego kohlu to nie wiem. Jest miekka i lubie się nią malować.

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Makijaz Arabski z uzyciem kohla-Tajemnicze oczy

Wynalazłam zdjęcie takiego lekkiego makijażu właśnie w tym stylu. Może się przyda:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Makijaz Arabski z uzyciem kohla-Tajemnicze oczy

Nitka24 szczerze powiedziawszy wolalbym cos w wersji bardziej naturalnej zeby mozna bylo wtym normalnie w dzien wyjsc ,stosowac go na codzien Nie wiem czy wszystkie wiedza ale roznica meidzy makijazem indyjskim a arabskim,polega mianowicie na tym..iz makijaz arabski jest matowy,natomiast indyjski swiecacy-blyszczacy.. tutaj pare informacji na temat makijazu polecam ten filmik Tajniki makijazu arabskiego - http://www.youtube.com/watch?v=uO_2V22g ... ideo_title

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Makijaz Arabski z uzyciem kohla-Tajemnicze oczy

Dzięki za link, ja np. nie wiedzialam na czym polega ta różnica, nigdy sie w to nie zagłębiałam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaz Arabski z uzyciem kohla-Tajemnicze oczy

Ale to jest chyba arabski bo się nie błyszczy:) Jeszcze bardziej delikatny?:) Może mi się tylko wydaje że on się nadaje na makijaż dzienny i ja spokojnie bym w takim chodziła bo mi się podoba:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Makijaz Arabski z uzyciem kohla-Tajemnicze oczy

Mi tez podoba się , i to bardzo ;p i na pewno wyszłam bym w nim za dnia - lubię takie drapieżne makijaże ;p szkoda tylko, że fotka jest zrobiona z boku - nie widać dokładnie całego makijażu (żeby odtworzyć ) ;/

Re: Makijaz Arabski z uzyciem kohla-Tajemnicze oczy

Nie było bardziej pokazanego tego makijażu i tylko takie wynalazłam. Skoro by miał być na dzień to może użyć jeszcze jaśniejszych kolorów. Wydaje mi się że to właśnie użycie kohla powoduję że makijaż wygląda na ciemny ale jeśli go się nie użyje to już nie będzie tego typu makijaż więc jedno drugie wyklucza. AiszkaArabskiSwiat może wkleisz zdjęcie z takim makijażem o który Ci chodzi będzie łatwiej zrobić jakiś odpowiednik:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Makijaz Arabski z uzyciem kohla-Tajemnicze oczy

dobry pomysł a z chęcią zrobiłabym taki makijaż bo w zasadzie jeszcze u mnie tego nie było ;p będę miała jednak problem - nie mam kohl\'a muszę poszperać w necie może coś znajdę ;p ps. piękny dziś upał

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: