Kosmetyki dla kobiet

  • 2014-08-30, o 14:14
  • 44
  • 14 410
  • 28
  • 43

Kosmetyki dla kobiet

Mam zamiar w tym miesiącu pierwszy raz w życiu zamówić Beglossy – polecacie coś takiego? Jeszcze nie jestem przekonana do końca, dlatego chętnie się zapoznam z opiniami na temat takich boxów!

Re: Kosmetyki dla kobiet

A zawsze jest wiadomo, co się dostanie? Czy to jest tak, że w ciemno przysyłają kosmetyki?
Bo nie wiem czy chciałabym wydać 49 zł, żeby dostać coś czego nie będę używać.

Re: Kosmetyki dla kobiet

ale o jakie boxy dokładnie chodzi, bo tak szukam ale nie wiem...
A chętnie bym się zapoznała z informacjami. Coś więcej?

Re: Kosmetyki dla kobiet

Właśnie tu wcześniej ktos mi podpowiedział że to się nazywa Shiny box (shinybox.pl) i tam faktycznie w ciemno się zamawia za te 49 zł pudełko z kosmetykami, ale z tego co piszą to wartość paczki jest zawsze większa niz ta opłata.
Idę sobie jeszcze o tym na wizażu poczytać, bo tam dziewczyny to pierwsze zorientowane.

Re: Kosmetyki dla kobiet

Bell ma w swojej ofercie dużo świetnych kosmetyków nie w jakiejś zastraszającej cenie

Re: Kosmetyki dla kobiet

podobnie jak bielenda, ja już na dzień matki kupiłam mamie forte nano cel extreme na zmarszczki^^ ucieszy się:)

Re: Kosmetyki dla kobiet

Jeśli chodzi o różnego rodzaju boxy, to na rynku jest ich coraz więcej (były kiedyś nawet boxy dla psów), ja sama nie wiem czy wydałaby, te 50 zł w ciemno, ale niektóre paczki jak widze nayt czy na blogach są naprawdę fajne i faktycznie przekraczają tę cenę 50zł :) Najbardziej jednak podoba mi się GlosyBox, zawsze coś fajnego w takim boxie jest :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki dla kobiet

szkoda by mi było 50 zł wydać na kota w worku, jak lubicie niespodzianki, to czemu nie?;]

Re: Kosmetyki dla kobiet

Wydaje mi się, że fajna sprawwa z tymi boxami. Można za 50zł przetestować kilka produktów. ostatnio Joy wprowadził też serię pudełek, dosyć fajne propozycje, ale zawsze jak chciałam zamówić to już ich nie było

Re: Kosmetyki dla kobiet

Fajna sprawa jak ktoś lubi testować nowości. Sama nigdy jeszcze nie zamawiałam czegoś takiego, ale kosmetyki w pudełku przeważnie przekraczają wartość samego pudełka, więc warto spróbować. :)

Re: Kosmetyki dla kobiet

ja uważam że Beglossy to zły pomysł bo wydasz troche pieniędzy a niewiesz jakie kosmetyki dostaniesz w zamian ,przynajmniej jak tak nie lubie ,to już wole iśc sobie do sklepu i zakupić to co jest mi naprawde potrzebne a nie w ciemno .poza tym nie zawsze masz pewnosć ze dany kosmetyk  będzie Ci pasował .

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: