Jak zadbac o paznokcie

  • 2013-05-09, o 13:27
  • 81
  • 31 491
  • 47
  • 70

Jak zadbac o paznokcie

Dziewczyny a co byscie poradziły komuś kto chce mieć ładne zadbane paznokcie a praca nie pozwala na malowanie ich i niestety niszczy dłonie jakie zabiegi najlepiej stosować na dłonie i paznokcie??

Re: Jak zadbac o paznokcie

Mocz codziennie w ciepłym oleju (nie gorącym!)... po miesiąu zobaczysz efekt:)

Re: Jak zadbac o paznokcie

Dziewczyny a co byscie poradziły komuś kto chce mieć ładne zadbane paznokcie a praca nie pozwala na malowanie ich i niestety niszczy dłonie jakie zabiegi najlepiej stosować na dłonie i paznokcie??

FikuMiku

Myślę, że to co zawsze, no może jedynie z większą częstotliwością Kremowanie rąk i przy tym paznokci oraz skórek, nakładanie odżywki choćby i w formie żelu, raz na tydzień domowe spa (podgrzana oliwa z cytryną) i ładne ich spiłowanie.
To że ni są długie czy pomalowane nie znaczy, że są brzydkie. Ważniejsze jest to, że są zadbane a nie poobgryzane z zadartymi skórkami

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane. — Coco Chanelhttp://e-lenabloguje.blogspot.com

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak zadbac o paznokcie

Ja też ciągle walczę z zadartymi skórkami.. Jak jest lepiej przez miesiąc wystarczy chwila i znów tragedia. A najgorzej na zakupach - zawsze coś się zrobi..

Re: Jak zadbac o paznokcie

A stosować oliwkę do paznokci - ona głównie wpływa na rozdwajanie paznokci, no i właśnie na skórki.
Spróbuj - kilka tygodni i powinno być o wiele lepiej.

Re: Jak zadbac o paznokcie

Mocz codziennie w ciepłym oleju (nie gorącym!)... po miesiąu zobaczysz efekt:)

Sandra

Hmmm oleju? A nie oliwie?

Re: Jak zadbac o paznokcie

W przypadku paznokci - dobrze jest kupić dobry krem do rąk i paznokci (bogaty wybór z Ziajki, Garnier, Johnson&Johnson) i zainwestować w dobrą odżywkę. Tylko regularność pozwoli nam uzyskać efekt ładnych paznokci
Kuracja odżywką EVELINE 6w1/8w1 jest bardzo skuteczna - ale lepiej trzymać się zaleceń na opakowaniu i nie używać tego lakieru jak zwykłego bezbarwnego, bo można się nabawić problemów.
Dobrze jest też kupić sobie tłusty, mocno regenerujący krem na noc i smarować nim rączki i paznokcie - poprawa wyglądu dłoni gwarantowana:)

Re: Jak zadbac o paznokcie

Odżywka, oliwka, systematyczność, to wszystko. Utrzymanie paznokci w dobrym stanie nie wymaga cudów. Trzeba tylko zadbać o podstawowe kwestie i to powinno wystarczyć. Oczywiście to wszystko jest kwestią odpowiedniego podejścia...

Re: Jak zadbac o paznokcie

Polecam olejowanie paznokci, systematyczne daje naprawdę fajne efekty

Re: Jak zadbac o paznokcie

Jeżeli chodzi o skórki, to najlepsza jest moim zdaniem oliwka.
A o odżywkach Eveline wyczytałam już tyle złego, że sama boję się używać. Ja malując paznokcie nakładam na nie odżywkę Miss Sporty. Jest kilka różnych np. w Rossmanie. I jestem bardzo zadowolona. Oliwkę też mają Ten niebieski Turbo Dry naprawde super działa i paznokcie po chwili są suche

Re: Jak zadbac o paznokcie

na skorki oliwka, nawet taka dla dzieci, na paznokcie w sumie tez ladnie robi

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: