żelowy cień do powiek - jak nakladac ?

  • 2014-11-20, o 12:11
  • 40
  • 27 311
  • 26
  • 38

żelowy cień do powiek - jak nakladac ?

Pomocy ! Po raz pierwszy kupilam żelowy cień do powiek. Potrzeba go naprawde niewiele ale nie umiem sobie poradzic z nakladaniem, czym to nakladac ?

Re: żelowy cień do powiek - jak nakladac ?

MEgi, ja takie cienie najbardziej lubię nakładać palcem albo pędzelkiem syntetycznym! tylko przed wyjściem z domu z takim cieniem najpierw przetestuj go wcześniej - może czasami ważyć się(spływać) i odznaczać w załamaniu poweieki ;/ ważne jest też zachowanie minimum

Re: żelowy cień do powiek - jak nakladac ?

dobrze wiedzieć bo ja tez myślałam o zakupie cienia żelowego ale tez miałam takie same obawy

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: żelowy cień do powiek - jak nakladac ?

Ja też raczej nakładam żelowe i kremowe cienie palcem i potem tylko rozcieram granicę jakimś puchatym pędzlem. Chyba, że pracuję z klientką, to oczywiście pędzle z syntetycznym włosiem idą w ruch. 

Re: żelowy cień do powiek - jak nakladac ?

Ja dopiero zaczynam się powoli oswajać z cieniami.. na początku zastanawiałam się nad żelowymi/kremowymi ale stwierdziłam, że będą za trudne jak na naukę i wybrałam 'zwykłe' :)

Re: żelowy cień do powiek - jak nakladac ?

Zawsze wydawało mi się, że żelowe powinny być prostsze w obsłudze, ale oczywiście tak nie jest :)

Re: żelowy cień do powiek - jak nakladac ?

Palcem i rozetrzeć granice pędzlem. 

Re: żelowy cień do powiek - jak nakladac ?

Kremowe nakładam palcem więc żelowe też bym tak nałożyła. Ale jeśli ktoś się nie chce babrać to np Kavai 62 się fajnie sprawdzi.

Re: żelowy cień do powiek - jak nakladac ?

Najlepiej palcem :)

Re: żelowy cień do powiek - jak nakladac ?

nie miałam nigdy takich

Re: żelowy cień do powiek - jak nakladac ?

Też używam tylko zwykłych
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: