Drożdżowa akcja na porost włosów.

  • 2012-04-23, o 18:40
  • 66
  • 33 617
  • 39
  • 52

Drożdżowa akcja na porost włosów.

Hej!
Nie wiem czy słyszałyście, że drożdże wspomagają wzrost włosów..! Ja dowiedziałam się o tym stosunkowo niedawno. Chciałam przystąpić do akcji picia drożdży (chodzi o to aby przez ok. miesiąc pić 1/2 lub 1/4 drożdży rozpuszczonych w letniej wodzie). Co wy myślicie na ten temat ? A może któraś już próbowała czegoś takiego ?

Re: Drożdżowa akcja na porost włosów.

Chętnie się dowiem o tej metodzie coś więcej

Re: Drożdżowa akcja na porost włosów.

ja tam dziekuje za picie drozdzy hehhe...porost wlosow to moze dlatego ze chodzi tu o witaminy z grupy B.parenascie lat temu pilam drozdze z mlekiem i nie zauwazylam ,aby cokolwiek mi sie z ceraą poprawilo,z wlosami tez nic nie zauwazylam ,za to przybralam na wadze!!!!!! odstawilam drozdze i waga wrocila do normy...na porost wlosow,na wzmocnienie,,wydobycie głebi koloru to ja polecam OLEJE..to co,oleje zrobily z moimi wlosami jest niesamowite.roznica jest o 360 stopni..olejuje i myje co 3 dzien,moglabym co 4 ,bo wlosy sa ciagle swieze ,puszyste ..ale chce zachowac ciągłośc minimum 3 razy w tygodniu,tak jak zalecają na opakowaniu..teraz mam głęboki piekny brazowy naturalny kolor wlosow z połyskiem..kolezanki sie pytaja,czym farbowalam wlosy heheh ,a to moje naturalne,, o to co na temat drozdzy znalazlam tak na szybkiego:
http://www.kafeteria.pl/ziu/obiekt.php?id_t=287.......z tego co tu piszą ,to juz lepiej zjadac pastylki drozdzowe z apteki a nie te drozdze piekarnicze....

Re: Drożdżowa akcja na porost włosów.

ja tez wolę drożdzę w tabletkach a nie sie bawić w takie metody utrudniające życie:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Drożdżowa akcja na porost włosów.

chyba poszukam tych tabletek w swojej aptece

Re: Drożdżowa akcja na porost włosów.

pierwsze co zobaczyłam po wejściu na tą stronę to ceny
ja niestety nie znam się na tych szamponach więc nie mogę doradzać, ale chętnie przeczytam co o tym myślą inne dziewczyny !:)

Re: Drożdżowa akcja na porost włosów.

bleh jak mozna wziac lyka drinka z drożdzy?...ja spasuje

Re: Drożdżowa akcja na porost włosów.

ja piłam kiedyś rozpuszczone drożdże w wodzie i na początku były fuu ale później przyzwyczaiłam się już do ich smaku

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Drożdżowa akcja na porost włosów.

Piłam niedawno, jakoś w lipcu. Chyba 2-3 tygodnie. Później wyjechałam na wczasy i przestałam pić. Obserwowałam czy coś szybciej mi rośnie, ale urosły tyle co zawsze (około 1cm). Specjalnie obciełam jakiś 3 włoski znad czoła żeby to zaobserwować Na poczatku zalewałam letnia wodą z cukrem i czekałam aż urośnie taka piana, mieszałam i piłam zimne. Takie jakby gazowane wyszło i to mi smakowało. Niestety później doczytałam gdzieś, że drożdże trzeba zalać wrzątkiem, żeby je zabić, bo żywe mogą narobić kłopotów. Ta wersja była - blee...

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Drożdżowa akcja na porost włosów.

Piłam niedawno, jakoś w lipcu. Chyba 2-3 tygodnie. Później wyjechałam na wczasy i przestałam pić. Obserwowałam czy coś szybciej mi rośnie, ale urosły tyle co zawsze (około 1cm). Specjalnie obciełam jakiś 3 włoski znad czoła żeby to zaobserwować Na poczatku zalewałam letnia wodą z cukrem i czekałam aż urośnie taka piana, mieszałam i piłam zimne. Takie jakby gazowane wyszło i to mi smakowało. Niestety później doczytałam gdzieś, że drożdże trzeba zalać wrzątkiem, żeby je zabić, bo żywe mogą narobić kłopotów. Ta wersja była - blee...

ammb

włoski na pewno mało urosły bo organizm potrzebował witamin,wszystkie witaminy na samym końcu docierają dopiero do włosów i paznokci.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Drożdżowa akcja na porost włosów.

OLEJE..to co,oleje zrobily z moimi wlosami jest niesamowite.roznica jest o 360 stopni..olejuje i myje co 3 dzien,moglabym co 4 ,bo wlosy sa ciagle swieze ,puszyste ..ale chce zachowac ciągłośc minimum 3 razy w tygodniu,tak jak zalecają na opakowaniu..teraz mam głęboki piekny brazowy naturalny kolor wlosow z połyskiem..kolezanki sie pytaja,czym farbowalam wlosy heheh ,a to moje naturalne,....

BARBIE

BARBIE-a jaki jest twoj naturalny kolor wlosow? i jak stosujesz te oleje (ile czasu je trzymasz na glowie? i ktory dokladnie?)

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: