bardzo jasny podkład

  • 2014-08-28, o 18:55
  • 77
  • 29 780
  • 30
  • 53

bardzo jasny podkład

Hej, możecie polecić jakiś jasny podkład? wszystkie jakie są w sklepach, nawet "jedynki" czy 0 są albo w kolorze mojej cery lub ciemniejsze, a zależy mi na tym, by podkład był jaśniejszy (zapomniałam kilka razy wysmarować się filtrem w słoneczny dzień). może być nawet online, poratujcie

Re: bardzo jasny podkład

ja mam taki patent, że jasny podkład mieszam z kremem nivea na dłoni i wychodzi jeszcze jaśniejszy.

Re: bardzo jasny podkład

ja mam taki patent, że jasny podkład mieszam z kremem nivea na dłoni i wychodzi jeszcze jaśniejszy.

Eurydyka

A jak to się potem rozprowadza po skórze? Nie jest za tłuste?

Re: bardzo jasny podkład

Z jakimś lekkim kremem to rozumiem ale nivea na twarz w moim przypadku = wysyp i błyszcze nie jak psu... Maxi nie tak dawno wstawiła fajny filmik, o taki: http://www.youtube.com/watch?v=MU1_A_i3uZs Z resztą niektóre firmy mają typowo białe podkłady właśnie do mieszania z resztą o tym jest mowa w filmiku.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: bardzo jasny podkład

ja mam też krem nivea nawilżający na dzień i nie jest ciężki jak ten typowy w biało-niebieskim opakowaniu.Nawilża skórę i wcale się po nim nie błyszczę, więc może to o taki chodziło:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: bardzo jasny podkład

Być może o ten nawilżający chodzi ale ja i tak nie mogę stosować kremów z nivei bo mnie wysypuje po nich (miałam 2 różne, poza klasykiem oczywiście i taka sama reakcja) trochę na uczulenie to wygląda, chociaż że z wrażliwców nie jestem. Jedynie na usta mogę stosować ten niebieski i pomaga.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: bardzo jasny podkład

Z kolei ja testowałam już naprawdę dużo kremów i żeli do mycia twarzy i zarówno żel z nivea- taki różowy i krem nawilżający jest dla mnie najlepszy. Chodzi przede wszystkim o podrażnienie skóry i wręcz suche skórki. Te kosmetyki jako jedyne (odpukać) mnie nie podrażniają )

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: bardzo jasny podkład

Z żelami do mycia nie miałam problemu tylko kremy. Chociaż przerzuciłam się na łagodne środki myjące ale nie z powodu podrażnienia, po prostu moja buzia szybciej wraca do formy i dzięki temu nie mam takiego problemu z trądzikiem, a właściwie prawie wcale go już nie mam:) Zaja ma dobry żel do mycia i katuje go już ponad rok oczywiście nie to samo opakowanie. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=35660

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: bardzo jasny podkład

Oczywiście krem należy dobrać do swojej skóry, żeby efekt zadziałał

Re: bardzo jasny podkład

pewnie, ze tak, kazdy bedzie miala swoje preferencje, ja uzywam za to serii only for me z bielendy, pisze o nim, poniewaz kupilam zestaw swiateczny i zrobilam sama sobie prezent:)

Re: bardzo jasny podkład

Hey 

Ja polecam nałożyc najpierw baze pod makijaz a póżniej podkład 

naprawde warto fajnie wygładza twarz i dłuzej sie uczymuje podkład 

:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: