Swędząca skóra między palcami dłoni i grudki

  • 2012-01-11, o 12:44
  • 54
  • 182 443
  • 30
  • 48

Re: Swędząca skóra między palcami dłoni i grudki

Znowu się powtórzę, że z każdymi zmianami najlepiej udać się do lekarza. Mi czasem schodzi skóra z palców na rękach... ponoć od braku witamin. 

jak dla mnie to grzybica, zdecydowanie

Re: Swędząca skóra między palcami dłoni i grudki

na grzybicę dobry jest Clotrimazolum. Kosztuje ok 3 zł

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Swędząca skóra między palcami dłoni i grudki

Wydaje mi się, że lepiej samemu nie eksperymentować z lekami nawet tymi ogólnie dostępnymi bez recepty, bo grzybica niewłaściwie leczona może w przyszości zaatakować ze zdwojoną siłą. Poszłabym po prostu do dermatologa. Poza tym można pozarażać całą rodzinę...

Re: Swędząca skóra między palcami dłoni i grudki

Zmiany skórne tak jakby od grzybicy, lub sobie odmroziłaś dłonie. Nie wiem. Smaruj wazeliną :3

Kamila.

Re: Swędząca skóra między palcami dłoni i grudki

Wydaje mi się, że lepiej samemu nie eksperymentować z lekami nawet tymi ogólnie dostępnymi bez recepty, bo grzybica niewłaściwie leczona może w przyszości zaatakować ze zdwojoną siłą. Poszłabym po prostu do dermatologa. Poza tym można pozarażać całą rodzinę...

2015-09-26 19:27:46 autor zuzka87

dokładnie, idź do lekarza pierwszego kontaktu, a jeszcze lepiej do dermatologa, on najlepiej okresli co Ci dolega

Re: Swędząca skóra między palcami dłoni i grudki

Miałam też czasem coś podobnego, może to nie były grudki tylko bardzo przesuszona, zaczerwioniona.i swedząca skóra między palcami u dłoni. Okazało się, że to od mycia łazienki detergentami, nigdy wcześniej nie.uzywałam rękawiczek podczas sprzątania ale widocznie moja.skóra zrobiła się wrazliwsza z ubiegiem czasu

Re: Swędząca skóra między palcami dłoni i grudki

okropność

Grzybica lubi się robić między palcami, , może to jej sprawka?

pewnie grzybica
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: