Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmelowe

  • 2011-10-20, o 20:33
  • 84
  • 127 650
  • 28
  • 56

Re: Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmel

moniontko1986, nie ma sie co irytować, każdy ma swoje doświadczenia i opinie. Nawet fryzjerzy różnią się zdaniem co do sposobów przeprowadzania różnych zabiegów.
W 94 roku pracowałam w sieci salonów fryzjerskich (sądząc po dacie z nicka miałaś wówczas 8 lat ) i jak klientki przychodziły na dekoloryzację z farbowanych czarnych/ciemnych włosów po użyciu środka odbarwiającego miały kolor nijaki tzn włosy były całkowicie wyprane z pigmentu, miały kolor białoszary ciężko mi to określić, i wychodziły z upragnionym blondem i włosy absolutnie nie były bure/wielokolorowe.Moim zdaniem wówczas stosowane preparaty były silniejsze, a teraz wszyscy dążą do jak najmniejszego zniszczenia włosów stad też środki, nawet te profesjonalne dają taki wstrętny efekt.
I z całym szacunkiem do Twojej wiedzy, jeśli ja miałabym czarne włosy i zachciałoby mi się blondu- mam takie prawo - po 1. liczyłabym się z tym, że włosy będa podniszczone, 2. wolałabym sobie je przeprostować keratynowo potem, ale mieć upragniony kolor bez rudobrązów, czekania miesiac na kolejny zabieg wyglądając przez ten czas jak bury kundel majacy wielu ojców
Natomiast pomysł z rozjaśniaczem o trzech mocach wydaje sie być świetny.
Co do opinii o rozjaśniaczu - rozjaśniam nim od lat oczywiście u fryzjera nie sama , do tego prostuję i nie powiem, że włosy sa mega zniszczone. Kupuję zawsze profesjonalne kosmetyki zwłaszcza odżywki. Ostatnio mam jazdę na brak SLS i takowy szampon kupiłam, również olejuję włosy.
Jakiś czas temu dałam sie namówić fryzjerce na farbę vitality\'s na całe włosy że niby mniej niszczy jak rozjaśniacz i niestety mimo że miałam włosy po jasnym baleyage farba zrobiła mi żółcień pomarańczowy. Jeszcze jak włosy suche były to jakoś wyglądało natomiast po zmoczeniu były wręcz miedziane więc powróciłam do baleyage z rozjaśniaczem i wówczas dostały po końcówkach owszem ale na dzień dzisiejszy wszystko jest już ok i nigdy się więcej na blond farbę nie zdecyduję.

Aftertaste

Patrzac na twoj komentarz już ci tłumacze ...... moja ciocie są fryzjerkami .....majac 7 lat jak jezdziła na wystawy z nimi na konkursy i siedziałam w salonie każdą wolną chwile ....... wiec, mam jakies pojecie potem dalsze kształcenia ...... i szkolenia trwały .... i nie wysysam sobie z palca ..... ja rozumie że co fryzjer to inne podejscie .... ale to że, ktoś pisze ze rozjasnia włosy z czarnego na bląd (to dzisiaj nie rwalne bez zniszczeń)..... sa ludzie którzy nie sa wogole tego świadomi i chca miec piekne włosy blad po jednym wyjsciu od fryzjera .. ludzie są rózni i to mnie zirytowało(nie kazdy jest swiadom swojego wyboru ).....wracajac do rozjasniacza jesli ktos chce karmelowy kolor lub miodowy to odcienie pochodne od rudosci wiec farba w zupełnosci by wystarczyła .......i to wszystko jest zalezne jak pisałam wczesniej od wielu czynników .... nie chce się absolutnie spierac wyrazam swoje zdanie ... że po co niszczyc tak włosy rozjasniaczem skoro i tak nie jest realny efekt blądu .....a co do techniki podziału włosa na 3 jestem za bo jest to chyba najpewniejszy sposob ...... natomiast absolutnie nie samemu ...... trzeba wiedziec jakie stężenie gdzie itp....... przepraszam wszystkie dziewczyny za irytacje ......moją ale naprawde jak słysze rozjasniacz na czarne włosy to mi sie cos robi ... po stracie moich włosów ..... pozdrawiam

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmel

Ja się zgadzam z twierdzeniem , iż do tego trzeba czasu:)
Moja koleżanka miała farbowane na czarno włosy juz od kilku lat i chciała zmienić sobie na właśnie taki miodowo -karmelowy kolor, wprawdzie udało się jej to ale wydała dużo pieniedzy na fryzjera, a fakt,iż musieli jej zdzierać ten czarny kolor spowodował jeszcze większe zniszczenie włosów Teraz brzydko mówiąc wyglądają jak siano :/

Re: Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmel

Dziewczyny macie sposoby w jaki sposob zejsc z czarnych wlosow,co zrobic zeby na czarnych wlosach wyszly pasemka miodowe lub karmelowe?

AiszkaArabskiSwiat

Jeśli zależy Ci na pasemkach w tonacji karmelu lub miodu to farbą np o ton jasniejsza od karmelu lub nawet spokojnie o dwa ....jesli masz włosy czarne farbowane bez odrostu to rozjasniacz ale na 3 utleniaczach na 3 czesci włosa nakłada się rozjasniacz o innym steżeniu czyli najsilniejszy na konce potem czesc srodkowa sredni i naj słabszy na czesc nasady tylko to profesjonalnie a jesli kolezanka lub ktos kto ma smykałke i robi juz cos z pasemek to farbe jak mówiłam wczesniej .....o 2 tony jasniejszy do celowego do uzyskania .... ciezko tak powiedziec jak nie masz opisanych szczegółowo wlosów .....


Co mi polecisz jaki rozjasniacz jakiej firmy?(mam wlosy czarne a chce pasemka karmelowe-miodowe) i jaki to szampon oczyszczajacy doglebnie jakiej firmy polecisz?
Dziewczyny to zanczy jak chce na czarnych wlosach miodowo-karmelowe pasemka to sie tylko oszpece bardziej i bede miala siano.. inaczej sie nie da?
Dosyc mam tego pesymistycznego koloru Czarnego

Jeszcze pytanie za 100 punktow jak zanlesc dora fryzjerke? juz tyle razy probowalam,ale zawsze wychodzilam niezadowolona z efektu..a to plamy mi porobila to zrobila inaczej jak jej powiedzialam..
CZY JEST MOZLIWE ZROBIENIE PASEMEK -MIODOWYCH-KARMELOWYCH NA CZARNYCH WLOSACH ,ALE ZEBY NIE ZROBIC SOBIE Z WLOSOW SIANA??????????????????????????????

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmel

Na pewno pomoże zrobienie sobie mega smalcu na głowie przed, moja mama jak chodziła do fryzjerki swojej sporo lat temu na pasemka to ta jej włosy smarowała wazeliną przed i włosy nigdy nie były zniszczone, mama dość ciemne, prawie czarne naturalne miała. Ja zawsze sobie trochę wazeliną białą nacieram włosy przed wizytą na pasemka. Obecnie słyszałam o rozjaśnianiu na odżywkę, ale nigdy nie stosowałam.

I nie ma co demonizować rozjaśniaczy bo jak pisałam lata rozjaśniam, na dodatek codziennie prostowałam a włosów mega mocnych i gęstych z natury nie mam.Są błyszczące, miękkie, a po olejowaniu nawet ich nie prostuję.

pozdrawiam, Anka

Re: Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmel

Moje wlosy sa grube z natury ,ale kiedys fryzjerka zrobila mi na nich pasemka ,ktore nie byly w zybt ladnym kolorze i po jakims czasie pofarbowalam je na ciemny braz i widze ze moje wlosy staly sie sianowate ,jakies takie dziwne...nie wiem moze to siano od poprzedniego rozjasnienia-rozjasniacza..PROSZE DZIEWCZYNY POMOZCIE MI MAM DOSYC TYCH PESYMISTYCZNYCH CZARNYCH WLOSOW chce chociaz je ozywic dodac zycia pasemkami
CO MAM ZROBIC W TEJ SYTUACJI???

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmel

Też schodziłam z czarnego... na czerwony jakiś rok temu Na początku kolor nie chciał schodzić, więc fryzjerka zawinęła mi włosy w folię i podstawiła jakąś lampę. Po tym kolor ładnie zszedł i miałam włosy we wszystkich odcieniach brązu aż do białego. No ale tu nie było problemu, bo i tak chciałam ciemniejszy kolor niż blond i farba od razu złapała. Przed zabiegiem miałam włosy długie do połowy ud. Ale obcięłam na króciutko, żeby mniej zapłacić, teraz mam za ramiona i dalej zapuszczam Włosy co prawda mam po tym zniszczone, troszkę je podcinałam, ale nie dużo. Tak czy siak jakoś masakrycznie źle nie jest pod warunkiem, że używam odżywki. Moje włosy są z natury grube, sztywne i gęste (nawet kręcić się nie chcą, takie są sztywne, ot).
Ostatnio kupiłam odżywkę z timotei intensywna odbudowa do włosów suchych i zniszczonych (bo tania jest, koło 8zł, a oszczędzam jak się da) i o dziwo jest w miarę dobra. Po niej włosy są fajne, mięciutkie. Może nie są rewelacyjne, bo czego się spodziewać po taniej odżywce, ale z tych, które wypróbowałam w tej cenie ta jest najlepsza.
Nie używam suszarki, nie trę włosów ręcznikiem, nie wykręcam, po myciu rozczesuję delikatnie palcami, a jak już wyschną, to grzebieniem o rzadkich zębach. A potem pryskam odżywką w sprayu i są w miarę ok. Jak nie użyję odżywki, od razu to widać, włosy robią się twarde, sianowate, szorstkie w dotyku i się plączą.

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmel

JA miałam tez taki problem generalnie nie odbyło się bez wizyty u fryzjera, oczywiście -
koloryzacja. Wrocław chyba jest za dużym miastem jak dla mnie bo miałam problem ze znalezieniem zakładu który by się tego podjął ale udało się
Wyszło mniej więcej tak:
http://img7.burak.pl/img/9/5/b/b/kallos-farba-do-wlosow-kolor-10-43-miodowy-blond-006l.jpg

Re: Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmel

A w jakim salonie schodziłaś z czarnego?

Re: Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmel

Dziewczyny 13.12.2012.zafarbowalam wlosy na prawie czarny(swoje nie były az tak ciemne)zle sie w nich czulam co rano w lusterku widzialam czarny placek na glowie dzisiaj z sercem na ramieniu poszlam zrobic pare refleksow miodowych wyszlo naprawde fajnie i szybko rozjasnilo sie co na moich wlosach az trudno uwierzyc!fakt zaplacilam za8pasemek80zl za wczesniejsza wizyte robiac na ciemny kolor95zl takze wyszlo mi duzo ale moje samopoczucie jest najwazniejsze

Re: Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmel

moniontko1986 gdzie sie podziewasz ? Potrzebuje porady

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: