I <3 Extreme tusz do rzęs

  • 2015-06-17, o 19:34
  • 73
  • 33 000
  • 42
  • 55

I <3 Extreme tusz do rzęs

Zupełnie podbił moje secre, mowa o tym w różowym opakowaniu z czarnym napisem. Nie kruszy się, nie odbija, wytrzymuje ponad 12 godzin (a mam długie rzęsy a do pracy zakładam okulary). Szczoteczka jak dla mnie jest idealna, dobrze rozdziela rzęsy, oczywiście można z nim przesadzić, jak dla mnie 1 warstwa wygląda bardzo ładnie i elegancko, a 2 to juz na imprezę ;] W każdym razie polecam, bo kosztuje coś koło 12 zł a jest o wiele lepszy niż droższe od niego które miałam.

Re: I <3 Extreme tusz do rzęs

zaciekawiłaś mnie chyba go zakupie,tylko ciekawi mnie jego żywotność....

 używałaś może Essence - LASH mania reloaded false lash mascara - Tusz do rzęs zwiększający objętość ?

Re: I <3 Extreme tusz do rzęs

Ogólnie Essence ma fajne tusze ja miałam kiedyś Multi Action ta różowa i sprawdzał się bardzo dobrze ;) 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: I <3 Extreme tusz do rzęs

ja to zawsze się boje że jak tusz jest tańszy to szybko wyschnie...

Re: I <3 Extreme tusz do rzęs

Myślę, że na to nie ma reguły. Miałam i droższe tusze, które zasychały szybciej niż te tańsze. ;p moim zdaniem to zależy od tuszu. a nawet jeśli tańszy szybciej zaschnie po 1,5 miesiąca kupisz nowy, to na to samo wyjdzie jakbyś kupiła drogi i starczyć miałby Ci na 3 miesiące. Oczywiście w zależności za ile kupisz  ten droższy

Re: I <3 Extreme tusz do rzęs

używałam już jakiegoś tuszu z Essence ale nie pamiętam nazwy, w kazdym razie nigdy nie zasychają mi tusze po 1,5 miesiąca, zawsze dokładnie dokręcam i mam na min 3 miesiące, bo później to już wiadomo trzeba go wymienić ze względu na higienę

Re: I <3 Extreme tusz do rzęs

Kiedyś zastanawiałam się nad tym tuszem ale ostatecznie kupiła Maybelline Rocket, którego bardzo lubię. Ale widzę, że chwalicie Essence a aktualnie kończy się mój obecny tusz, została mi tylko miniaturka tuszu Estee Lauder, więc chyba kupię ten tusz  I <3 Extreme :)

Re: I <3 Extreme tusz do rzęs

Słyszę ostatnio sporo dobrych opinii na jego temat. Chyba czas go przetestować. :P

Re: I <3 Extreme tusz do rzęs

Z Essence bardziej odpowiada mi Lashmania od I <3 Extreme. Wolę efekt wydłużenia, który daje Lashmania.

Re: I <3 Extreme tusz do rzęs

    mam pytanie dziewczyny, czy macie moze porównanie który tusz jest lepszy tzn lepiej pogrubia ,podkręca i nie wyschnie tak szybko :

  Essence - I Love Extreme Crazy Volume , Lovely curling pump up mascara (żółte opakowanie) czy wibo growing lashes (zielone opakowanie)  ? 

Re: I <3 Extreme tusz do rzęs

Da się nim osiągnąć efekt sztucznych rzęs? 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: